Son Konu

Nasıl unutabilirim

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
KIZLA ŞU TAVIR YAPTIK
KIZ
Farklıyım şöyleyim böyleyim diyip duruyorsun Sevginden bahsediyorsun Bu öteki kizdan bahsedene dek realist geliyordu inan Ama bu kız meselesi zaten olmayacak bişeye tuz biber oldu Yani o olmadı ben de olmicam derhal başkasina Her neyse ne yaptığın beni ilgilendirmiyor Yalnızca bu olayı söyleyene kadar içim hala rahatsızdı fakat artık umursamıyorum

BEN
ne farkımı ne söyledim ama sanadaha dogrusu senle ne kadar konuştuk ki 30dk konustuk yapmadıgını bırakmadın yinede bisey demedimhım sen geçmişini söylüyünce dogru ben söylüyünce yalancı oluyorum bi ilişki yalan üerine olcaksa hiç olmasın cevremde palavracı olacagına hiç 1 insan olmasındiger kız galiba bi bahane senin için bi önemi değil zaten sözde digerini bilmiyon şeyda senin arkadasın değil mi ya gözün değil mu digeriyle okuln basında görüldüm sen nerdeydinen nefret edilen şey ettiğim mizaç başakasının sizin herseyinizi kabul etmesi sizinde onun gerceklerinizi saklamanızı istemenizben bisey kaybettiğimi düşünüyorum en azından hiç bi insan için yalan söylemedim bu sen de olsan sevgime inanmıyorsan inanma hiç bi bayan benim için cok manâlı değildir tek vazgecilmez kadın annemdir 2 aydır senden her zaman hayır alıyorum fakat yinede baska kıza yönelme ihtiyacı duymadım bu senin demenle olmaz merak etme istesem yaparım sırf hayatım da sen den önce 1 kızla konustum diye olmuyacaksa olmasın istemiyorum bu kızda bizim sınıfta zaten şeyda güya söylemedi sana bari şu yalanları bırakbenim için yok kendin için yalanları bırak ben yalnızca hisselerimi söyledim fakat sen benzeri 2 de1 sana öneri ediyormusum gibi anlıyon cıkalım demedim hiç sırf pişmanlık yok özür değil bu diye diye başka bisey değil bu kadarcık yazıyı yazmana gerek yoktu beni salak olarak görme arkadasın mıs yok buymus 1 saattir bunu kâğıda dökmek için mi düşündün SONDA BELİRTTİM SANA HERSEYİN BİTMESİ İÇİN YAZI YAZMANA GEREK DEĞIL DEDİM BEN ZATEN BENDEN HOŞLANDIGINI HİÇ DÜŞÜNMEDİM NE SEVGİSİNDEN Bbahsediyorum ki ben salaklık işte niye o kdar ugrastım fakat senin için oofffff ben olağan biriyim fakat gözünde kasıt yükleyen sendin değil kız avcısı değil kendine kız arıyosun yok busun değil şusun yok ben yalnızca kendim oldum buda senin gözüne battı hele fakat senin pesinde koşcagımı mı sanıyosun hayatım da biri olması istersem bu sırf ben isterim diye olur senin demenle olmaz beni istemedigini zaten biliyorum onun için umursamana gerek yok beni basmakalıp biri umursanmaz ya insan birini ister yada istemez tüm mesele bu sırf benle konusmaya basladıgın zamn 1 kac fotonu silmene lüzum yoktuyada senle konusuyorum beni unutman için felan tarzı yok ardından sana ısınmak içinsana bisey diyim tamam pişmanlık duyabilirsin beni o masaya kadar niçin getirdin ancak hade getirdin önceki erkekten niçin bahsettin bide hade bahsettin vicdan azabı için needen faceden yazmadın ne lüzum vardı bu değin oyuna ben oyunlara alısık değilim senin gibi tıpkı böyle devam et bu son ardından koşmamdı senin yüzün için mi sözde sevdim ? konuşmalarını karekterini sevdim sen gecmişinden bahsettin bende seni arkadaş canlısı bulup bahsettim aramak insanlara cok bu bi dahaSANA MESAJ ATARSAM SEN ATMADIGIN SÜRECE BİLMEM NEYİN EVLADI OLUMYOLUMA CIKMA ARTIK

HER gururlu erkegin yapmasını gerekeni yaptım sırık mesajımı attım karsı mesaj yazmasına müsade vermeden kutup engelledim faceden

simdi esas konuya gelelimbunla aynı sınıftayız hergün görüyoruz birbirimizi bunu nasıl unuturum daha önce 1 kızı unuttum baska kıza sarararak yani buna lakin cözüm değilmiş baska kıza sarmak sarmayıda düşünmüorum hatta kadınlardan nefret ediyorum o derecede nasıl unutacam faceden de engelledim

Üst Alt