Son Konu

NBA Yıldızlarından Sözler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
NBA Yıldızlarından Sözler JORDAN:''Ben sahada 5 kişiyi basıl gececegimi degil,o bes kişinin beni nasıl durduracagını dusunurum'' RAY ALLEN:Eger zıplamışsam, o şutum isabetlidir JORDAN Kariyerim baştan başa 9000'den pozitif başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 defa oyun kazandiracak atişi ıskaladım Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız epeyce çabaladım İşte başarımın sırrıJORDAN:MJ maçta kısa bi adamın üstünden smaç bastıktan sonradan seyircilerden biri kendi boylu boyunca kadar birini bulsana demişSonra hemen sonraki atakta Mj topu eline alıp bu sefer 215lik adamın üzerinden basmış ve sonradan seyirciye şöyle demiş:Senin için yeterince uzun muydu?SHAQ:Ben NBA'in en iyi Amerikan futbolcusuyum ve 12 yıldır da NBA'deki en seksi 220 lik oyuncuyum! Magic Johnson şöyle demiş: Dünyada iki tip basketbolcu vardır, Jordan ve diğerleriMJ 63 rakam attığı bi maçın peşinde Larry Bird: Bugün Tanrı sahaya inmiştiVe yeniden bir MJ sözü: i've failed over and over and over again in my life and that is why i succeed(hayatım boyunca kusur üzerine kusur,kusur ve kusur yaptım bu yüzden başardım) MJ son all star maçında: ben basketbolu dr j, magic johnson, larry bird gibi yildizlardan aldim, $urda gormu$ oldugunuz super yildizlara birakiyorum MJ 69 sayı atar bir maçtaVe maç sonu röportajında MJ i savunan oyuncuya mikrofon uzatılırO da ezik bir şekilde: En azından Jordan ı 70 sayının altında tuttumder IVERSONnbayildizlarindansozler5c57d34a3b31dgifalt :A :A :Aldığım dirsek darbesi ağzıma sürekli kan dolmasına neden olduMaçta kalabilmek için hakemlere ağzımın kanadığını farkettirmemem lazımdı o yüzden 10 dakika boyunca ağzıma biriken kanları yutmak zorunda kaldım MJ demiş ancak: hiç bir vakit şut atmadan önce olumsuz bir akıl aklıma getirmem, çünkü olumsuz sonuç benim işim degilbaşka bir MJ(Magic Johnson) ise MJ için: Bazen Jordan o kadar güzel oynardı ancak onu savunmaya calışmak yerine potayı hoş görebilen bi yerden jordan'ın yapacagı şeyi izlemeyi seçiyodum, çünkü ertesi gün herkes o hareketten bahsederken tam anlamıyla görememiş olmak beni çıldırtıyordu2000 phillylakers nba finallerinin birincil maçında tyrone lue iversonu tutuyoallen iverson o maç 20+ atıyoyani tyrone lue ivy yi baya yavaşlatıyo (!) maçın son saniyeleriatak sırası 76'ers datop umulan kişidetyrone lue bir türlü geçit vermiyoivy ileriye dürüst gidicek gibi yapıo,topu geri çekip bacağının arasından geçiriyo ve şutunu kullanıyotop filelerle buluşuyotabi tyrone beli kırılmış bi şekilde 280 uznıyoallen iverson da tyrone un üstünden oldukça büyük bi adım atıp,elinin tersiyle kafasına yavaşça vururken tyrone a şu sözleri söylüyo : ''ben bunu tüm sene boyunca yaptım!'' işte buda hoş Shaq kendini The Godfather(Baba) filminin başrolü Don Corleone ye,kariyeri boyunca oynadığı takımların yıldız guard larını ise onun oğullarına benzeterek şöyle söylemiştir: Anfernee Hardaway: Fredo gibi silik ve katiyen büyük sahnede rol almaya hazırlanmış olmayan bir oyuncu Kobe Bryant: Sonny gibi aralıksız acele ile ön plana çıkmak isteyen ve show yapmayı seven bir oyuncu Dwyane Wade: işleri devredeceğim, akıllı ve akla yatkın, rolunu bilen bir oyuncuLeBron Toronto ya 56 sayı atıp kaybettikleri maçtan sonra: i probably played the best game of my life ayak it means nothing when it comes with a loss(muhtemelen hayatımın en iyi oyununu oynadım ama bunun kaybettiğimiz bir maçta olması hiçbirşey ifade etmiyor) çok kötü MICHAEL JORDAN gibisi gelmedi, gelmeyecek Magic Johnson Maç bittiğinde Jordan'dan 63 sayı yediğimize hiçbirimiz inanamıyorduk Larry Bird Michael hürmet duyarak izlediğim ve bana oynadığım günleri yeniden yaşatan tek oyuncu DrJ MJ'ın koçluğunu yaptığı dönemde Phill Jackson Kobe iş ahlakı yönünden NBA de ama JORDAN la kıyaslanabilireğer biri beni savunmasıyla durdurabiliyorsa o süre sakat olduğumu anlıyorum yoksa normal şartlar da beni kimse durduramazz imza: Allen TheAnsweR Iverson #3 her maçı son maçımmış gibi oynuyorum !!! JORDANYetenek maçı kazandırır ama zeka ve takım oyunu şampiyonluğu!84 NBA finalinde Celtics karşı az kalsın hüsrana uğrayan Lakers'ta özellikle Magic Johnson'a Bostonlular küçümseyen yaklaşımlarda bulunduydular Hatta Kevin McHale denen sevmediğim herif Magic Johnson için Trajik Johnsondiyebilecek kadar ileri gitmiştir Larry Bird de onlara kendilerini affettirmeleri için şans belirlemek isterdim zira içlerinde tüm yeteneklerini sergileyemeyen oyuncular vardiyerek Magic Johnson'la az daha dalga geçmişti (Bird'ün bu lafları NBA tarihine geçmiştir, fakat acı bir şekilde Zira bir sonraki sezon, 85 finalinde Magic Johnson ve Laker'lar Celtics'i az kalsın sokup sokup çıkardılar ve o dönem SWEET REDEMPTION yani tatlı affettirme diyebileceğimiz bir olaya imza attılar Beyazların takımı Celtics'in bu şekilde mort olmasına acaip sevinmişimdir daima ) Bir Seattle maçında son 3 saniyede Sonics öndeyken Boston timeout alır, Bird topu bana verin ve erisine karışmayınder, ve sahaya girince de belalısı Seattle'lı Xavier McDaniel'a dönüp topu ben alıyorumder Topu alır almaz da McDaniel'ın el üstünden jumpshot'ı sokup buzzerbeater'la Celtics'i galip getirir Xavier gibi trash bi herife anca Bird yapardı bunu üstelik Bird'ün 84 finali 3ncü maçta Lakers'tan 20 küsür rakam fark yedikleri maç sonrası bize yüreğiyle oynayan adam gerekli, kızlar gibi oynadıkdiyerek bütün takım arkadaşlarını şaha kaldırması ve azıcık da çirkeflik yaptırıp 4ncü maçta lakers'ı los angeles'ta yenmeleri müthiştir Gerçi o maçta eşşoğlusu Kevin Mchale'in adamım Kurt Rambis'e yaptığı adam öldürmeye girişim bir kasti faul vardı ve Boston'lular maçı resmen katliama çevirdiydiler lakin Bird'ün o ünlü we played like sissiesmuhabbeti aslında hala konuşulur NBA camiasında ::nbayildizlarindansozler5c57d34a3b31dgifalt :A :A :ALINTIDIR:::​  

Üst Alt