Son Konu

Ne Aptalmışım meğer..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Eski Konu
Arkadaşlar benim sanaldan bi ilişkim vardı daha çakmak isterseniz eski konuya bakın kızla tanışalı ne değin oldu bilmiyorum fakat 6 ayı geçti illaki ilk önce tanıştığımızda whatsapp grubunda tanışmıştık daha sonra çıkmaya başladığımızda facebook şifresini felan istediğimde vermemişti bana sonra ben iyice sıktım bunu daha sonra ayrıldı benden hatta foyasını ortaya çıkardım gibi birşey benden sıcacık ilişkisi varmış hemen kesinliğini anladım

arkadaşlar ben onu unutamamıştım 50 gün her tarafında hiç bana özür diliyorum kusur yaptım diye bi kaç satırlık bi mesaj yazmış bende dayanamayıp özürünü kabul ettim çok iyi ilişkimiz vardı salaklık yapıp affettim lakin o çocuklarla tartışma edip ortamlarından ayrılınca gelmiş bana şu anda eski mesajlarına bakıp anladım sahiden yüzümün rengi falan soldu çok alışılmadık hissediyorum resmen onları hatırından çıkmak için kullanmış beni

@FREE 111 adlı abim bana travmatik kız onu bırak falan demişti şimdi anlıyorum

uzun bi mesaj yazıp herşeyi eskide bırakıcam ne dek salak yerine konduğumu anladım zaten abisi yakalamıştı en son konuştuğumuzda şuan fazla yıkık dökük bir durumdayım Arkadaşlar tek tavsiyem, sanaldan ilişkiniz olmasın

Üst Alt