Son Konu

Ne çağırmak istedi sizce ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaslar 3 haftadir tanistigim bir kiz vardi msjlasiyorduk felan kizi ilk gordugumden beri hoslaniyordum araya bayram tatili felan girdi ben kizi 9 gun boyunca goremedim sıkıntıdan hergun ictim 13 gunde 8 kg verdim yemek yemek yiyemez ışık halkası geldim sadece onu dusunuyorum canim baska bisi gerçekleştirmek istemiyor kiz surekli sana bisi solemem gerek felan ne olursa olsun soleyimmi felan diyordu bende istedigin zaman soylersin her zaman yanindayim dedim ve soyledi eski erkek arkadasi tarafindan kotuluk yapilmis kiza gecen gunde fenalasip doktora gitmis ve omur boyu cocugunun olamayacagini ogrenmis agliyordu kiz hungur hungur ben yine her zaman yanindayim ve yaninda olmaya devam edecem dedim kiz 1 hafta kimseyle gorusmek istemiyorum anla beni lutfen ise okula gelmicem dedi bende anlayisla karsiladim cvp bile yazmadim dun aksam arkadaslarla kiza uzuntumden dolayi iciyordum gene kizdan msj geldi nasilsin felan diye senin icin uzuldum iciyorum dedim oda hatrim icin icme felan dedi bende bazi seyleri hatırlamamak hatirlamak istemiyorum o yuzden iciyorum dedim oda bazi seyler dedigin nedir açık konus lutfen dedi bende birazdan soyleceklerim seni benden uzaklastirmayacaksa soylemek isterim dedim soyle lutfen uzaklasmam dedi kiz bende kisa suredir tanissakda Sana karsi hissetklerim arkadasliktan da ote dedim kalbimle hissediyorum bu duyguyu dedim ve kiz yasadiklarimi biliyorsun alisamam kolay basit dedi ben ise Ben yasadiklarini bilmeden oncede sana karsi ayni hislere sahiptim ogrendikten sonrada degisen birşey olmadi hislerimde bugun cesaretimi toplayip soylemek istedim sana hissetiklerimi dedim oda zamana birakalim olur mu ben senin sevgini hak edicek dek günahsız degilim yazdi bende yasadiklarin senin sucun degil senin sevgini yargı etmiyorumda ne seslenmek oyle dusunmecok uzulurum dedim sonra kiz canim aciyor yanimda olmani cok seviyorum dedi bende sen yanimdayken mutluyum dedim kizla dun geceden beri konusmadim msjlasmadim ne o yazdi ne ben ustune gitmek istemiyorum sizce kiz benden hoslaniyormu ne çağırmak istedi soylediklerinde tesekkurler Anekdot; mobilden yazdim imla hatalari olabilir kusurabakmayin , birazcık uzun oldu gibi fakat yasadiklarimi bastan son izah etmek istedim ayrica ickiyi adi halimdeyken agzima surmem tadi kotu kazanç ama dertlenip uzulduummu icki iciyorum tadida guzel geliyor son 15 gunde barlara odedigim icki parasinin haddi hesabi değil lutfen yardim edin nasil davranmaliyim ona karsi

Üst Alt