Son Konu

Ne kadar surecek bu Acı ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba Arkadaslar,

Hayatımda yasadıqım en buyuk aşkı acısı bu olsa qerek

Bi kız sevdim delicesine sevdim herkesin kıskanacaqı ask yasıyordukHersey cok quzel qidiyordu gercek askı hissetmeye basladık hatta delicesine baqlandık birbirimizeFakat birqun birden nazar deydi quzel askımıza ani bir kararla ayrıldıkAnlasarak

Ayrılıs Sebebimiz Sevdigim kız 19 yasında evlenip 22 yasında bosanmıs Yani suanda dul ve 2 yasında bir kızı varkızının vekaleti babasındaVe eski kocası baska biriyle evlenecek bu yuzden kendisini kızına adayacak ve onun iyi yerlere qelmesi icin mucadele edecekDul olduqunan ailesiyle sorunları varYani anlayacaqınız Meslek ? Aile ? Aşk ? Cocuk ? Kendi ? Sorunlarını kaldıracak gücü kalmadıHaklı olarak eleme yapmaya basladı Suanda ona dair ne qerekiyorsa yapıyorum onu yalnız bırakmıyorumVe anlasarak mecburiyetten son vermek zorunda kaldık 2mizde cok uzulduk dayanmak zorunda kaldık cok etkiledi ayrılık fakat kararına hürmet duymalıyım

Ona neler demedim oysa Onu qecmisteki tum gunah ve sevaplarıyla kabul ettimkızını kabul ettim yeterki mutlu olalım anlayacaqınız onu herseyi ile kabul ettimAma o kızını seçim etti annelik duyquları ustun kıldı

Simdi ne yapacaqım Caresiz deqilim hala umudum var lakin ne süre qelecek o umut bilmiyorum

Fakat ayrılsamda onu unutamıyorum ne yaptımsa unutamıyorumDiyeceksiniz ama gecer zamanla gecerEvet hersey zamanla qecer lakin bu qecmiyorYeni birisini buldum hatırlamamak icin ama onunla beraberken bile aklımda bazen onun yanındayken bile ismini soyluyorumHaklıyla o kim diyor? bende teyze kızı diye gecistiriyorumHer dinlediqim sarkı onu hatırlatıyor Ne yapacaqımı bilmiyorum Onca fotograflar var Yırtamıyorum bilqisayarımdan silemiyorum

Dayanamıyorum Onu hala seviyorumÖmrüm boyuncada sevecegimKendimce karar aldımAilemede soyledimBana sakın evlenecekmisin? sorunu sormayınevlencemeyeceqim

Cünkü tanıstıqım ve tanısacaqım kızlarda hicbir vakit onun sıcaklıqını, sohbetini, samimiyetini Özet Olarak Gercek Askı bulamadım bulamayacaqımda

Cok nadir Tlf'la qorusuyoruzKendiside itiraf ediyor Bende unutamıyorum diyor unutamamda diyorHatta Bende evlenmeyeceqim diyor

Fakat bu gonlumun yanqınını sondurmuyorTekrar birlikte olmamız gercekten mucize Bizden cıktı durum Tamaman AllahCC nasip ederse olur

Peki ben ne yapmalıyım ArkadaslarSiz boyle bisey yasasanız ne yapardınız? Nasıl davranırdınız ?

Kac qundur kalbimin aqrılarından nedeniyle uyuyamıyorum Onsuz hayat süreceksem hic sürmeyim daha iyiKorkuyorum kötü seyler yapacaqım diyekendime bu konuda quvenim yok Avatarımdaki qibi seyler yapacaqım bu qidisle

Tsk'ler

Üst Alt