Son Konu

Ne Yapıcam ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar bi kız var eski çıktığım diyebilirim 2 yıl önce yaz tatili boyunca çıktık fakat irtibat her zaman telefonlaydı yüzyüze yaklaşık olarak hiç görüşmedik diyebilirim sonra ben ayrılmayı istedim ayrıldık sonradan 11,5 sene ben bunu görmedim okulda felan gördükten sonradan yine bende duygular hareketlenmeye başladı baştan biraraya gelmeyi en azından konuşmak istediğimi istedim konuşmaya başladık çıkma sahasına da geldik ama ben yeniden duygularımdan belirlenmiş olamadım kaldı öle aradan 6 ay geçti tekrar ben bitmiş konuşmaya çalışıyorum felan msn de konuşmaya başladık 1 hafta önce 23 gn konuştk sonra birbirimize duygularımızı ifade ettik ben sevdiğimi söledim o da anlamsız olmadığını söledi daha sonra ısrar edip açar mısın birazcık die seviyorum dedi o da ben mutlu oldum ast o lahza biran önce buluşmak istiyorum özlüyorum felan fakat sonradan 12 gn sonra konuşmak buluşmak istemiyorum duygularım fazla karışık kızın duygularıylada oynamak istemiyorum yeniden acaba nasıl bir duygudur bu bendeki siz ne dersiniz sizce ne yapmalıyım fazla kararsızım çünkü

Üst Alt