Son Konu

ne yapmalıyım?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
evimizde bizle birlikte yaşamış güney doğulu anne tarafımdan akrabam olan bi kız vardı hoş bi kızdı lakin ben diğer birine aşıktım bi gün evimizdeki kızla aramızda bi elektriklenme oldu benden hoşlandığını itiraf etti bana

kız fazla güzel fakat ben başkasına aşığım kendi kendime kendimi tutmalıyım derken beni öptü daha sonra yavaş yavaş uzandırdı ve her tarafta takrar öptü ve ilişkiye girdik demin yarım saat olmuştu fakat annem eve geldiği için durmak zorunda kaldık

o gece odama geldi saatlerce birlikte olduk sonradan o gidince tek başıma kaldım ve aklıma aşık olduğum kız geldi pişman oldum bi daha böyle bir şey yapmayacağım dedim kendi kendime

bir hafta sonra aşık olduğum kızla yakınlaştık ve ona çıkma teklifi ettim kabul etti her şey fazla hızlı gerçekleşti onu aileme anlattığım sırada evimizdeki kız odadan çıktı

o gece yine benim odama geldi tekrar beni öpmeye kalktı ona bundan böyle bi sevgilim olduğunu ve onunla ilişkiye giremeyeceğimi söyledim bana aşık olduğunu söyledi ve ilişkiye girdiğimizde kızlığının bozulduğunu söyledi

kız güneydoğulu ve ailesi bunu öğrenirse onu öldürür ve evlenince kocası kızlığının bozulduğunu görünce ona fazla kötü şeyler yapar yani onunla evlenmeliyim

fakat ben başkasını seviyorum ve ona deliler gibi aşığım onunla evlenemezsem ölürüm lütfen bana destek edin

Üst Alt