Son Konu

Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz?

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oglunu_gorenler_inanamadi_necati_sasmazin_oglunu_gorenler_inanamadi_1600755501_1928.jpg

Kurtlar Vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu’da canlandırdığı Polat Alemdar karakteriyle efsaneleşen ünlü oyuncu Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak kadar çay içtiğini duyanlar şok oluyor.

Ekranlarda yaptıkları işlerle hayran bırakan ünlü oyuncu Necati Şaşmaz'ı çay tiryakileri de çok sevecek. Adeta bir çay tutkunu olan ünlü oyuncunun günde içtiği çayın bazen 80 bardağa ulaştığını söylüyor.

LT4dh_1601446374_7833.jpg

TRT`de katıldığı bir programda günde 50 bardak çay içtiğini ve bunun bazı zamanlar 80`e çıktığını belirten ünlü oyuncu, "Hatta bir ara çayı pipetle içmeye başlamıştım, düşünün artık halimi" diyerek çay tutkusunu gözler önüne serdi. 

Nvpxc_1601446394_692.jpg

Sette kablo da taşıdığını söyleyen oyuncu, Kurtlar Vadisi dizisinin Suriye`deki çekimlerine 8 kişilik küçük bir ekiple gittiklerini ifade ederek "Az olduğumuz için o bölümlerde set işçiliği de yaptım. Kamera taşıyordum, kabloları topluyordum, ne varsa yapıyordum" sözleriyle küçük bir itirafta bulundu.

OĞLUNUN BENZERLİĞİ ŞAŞIRTTI!

Geçtiğimiz aylarda boşanma davası ve Nagehan Şaşmaz'dan çocuklarını icra yolu ile almasıyla gündeme gelen ünlü oyuncunun, 6.5 ve 1.5 yaşlarında iki oğlu var. Ünlü oyuncu'nun oğlu Ali Nadir Şaşmaz'ın babasına benzerliği ile gündem oldu. 

mSRcE_1600755627_0341.jpg

Üzerinden 17 yıl geçmesine rağmen popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen efsane dizinin Polat Alemdar karakteri dillerden hala düşmeyerek çeşitli mecralarda konuşulmaya hız kesmeden devam ediyor.

08pNd_1600755649_6858.jpg

Şaşmaz, Kurtlar Vadisi'nde hafızalarda kalıcı bir iz bırakan Polat Alemdar rolüyle oyunculuk kariyerindeki basamakları tırmanarak hızlı bir yükseliş kaydetmişti.

DNuP8_1600755665_4985.jpg

Ünlü oyuncu oğluyla geçirdiği vakti sosyal medya hesabından paylaşıyor. Şaşmaz'la oğlunun benzerliği ise takipçilerin gözünden kaçmıyor.

Üst Alt