Son Konu

Neslihan Atagül'e anlamlı doğum günü hediyesi!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

20 Ağustos'ta 27 yaşına giren oyuncu Neslihan Atagül'ün hayranlarından duygulandıran veladet günü armağanı geldi. Atagül, hediyeyi içtimaî medya hesabından paylaştı.

Oyuncu Kadir Doğulu ile evli olan Neslihan Atagül'ün hayranları Tohum Otizm Vakfı’nın ve Ulusal Eğitim Bakanlığı'nın ortak yürüttüğü girişime bağışta bulundu.

T414N_1566546363_4138.PNG

Oyuncu tevellüt günü nedeniyle hayranlarının kendisi ismine yaptığı bu bağışı işte şu laflarla anlattı:

"Öğrendiğimde çok neşelendiğim, duygulandığım ve şad olduğum bir haberi sizlerle paylaşmak ve teşekkür etmek isterim. Bana tevellüt günü armağanı olarak yapılan bağışlar ile Tohum Otizm Vakfı’nın ve Ulusal Eğitim Bakanlığı'nın ortak yürüttüğü girişimde tüm Türkiye çapında eğitim materyali ve donanım eksiği bulunan kişisel eğitim sınıflarından birinin donatılması için gereken ölçü çok süratli bir vadede toplanmış.

Neredeyse iki sınıf açılacak kadar bağış toplanmış sizlerin sayesinde. Ne hoş bir veladet günü hediyesi! Meali çok büyük. Devamının gelmesini ümid ederim... Teşekkür ederim... Gönlümüz, sevgimiz bir. Düzgün ki varsınız!"

Üst Alt