Son Konu

Nuri Alço'dan örnek davranış! Hepimiz engelli...

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
nuri_alcodan_ornek_davranis_1636525524_6691.jpg

Yeşilçam'ın usta oyuncularından biri olan Nuri Alço engelli vatandaşlar için verdiği mesajla takdir topladı. Alço, "Hayatı engelliler için kolaylaştıran tüm uygulamaları elimden geldiğince destekliyorum. " ifadelerini kullandı.

Filmlerde kötü adamı oynayan ve oyunculuk performansıyla çok sevilen oyuncu Nuri Alço,  TÜYAP'ta gerçekleştirilen etkinliğe katıldı. Reklam yüzü olduğu BKS firmasının standı önünde tekerlekli sandalye üzerinde görüntülen Alço, "Hepimiz yarının engelli adayıyız" diyerek sosyal sorumluluk ve duyarlılık mesajı verdi.

bP8jP_1636525712_0385.jpg
nuri alçodan engelliler

Alço, "Engelli vatandaşlarımız zaten hayatın her alanında çeşitli zorluklarla karşılaşıyorlar ve bizden çok daha fazla efor sarf etmeleri gerekiyor. Hayatı engelliler için kolaylaştıran tüm uygulamaları elimden geldiğince destekliyorum. Fuarda engelli vatandaşlarımız için sergilenen bazı yenilikçi ürünleri inceledim mesela 'Eşiksiz Cam Balkon Sistemi' adı verilen sistemi bizzat tekerlekli sandalye kullanarak test ettim, hiç engelle karşılaşmadan rahatlıkla kapalı alanlara girip çıkılabiliyor gayet başarılı" diye konuştu.

Daha sonra Alço, fuara katılan hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Üst Alt