Son Konu

Öğretmen Fıkraları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hoca ile ilgili fıkralar
Öğretmen fıkraları kısa

Matematik öğretmeni ilkokul çocuklarına sormuş :
Ağaçta 5 kus varBirini vurdum kaç kaldı
Ahmet anında :
Hiç kalmazÇünkü sesten hepsi uçar, demiş
öğretmeni bunun üstüne :
Olmaz böylece şey, diye yanıt vermiş
Burası matematik dersi5 taneden biri vurulursa 4 tane kalır Ama düşünüş biçimini beğendim
Ahmet kötü halde hırslanmış :
Bende bir şey sorabilir miyim öğretmenim, demiş
Sor bakalım
3 bayan dondurma yiyor, biri ısırarak, biri yalayarak, biri emerek yiyorBunlardan hangisi evli
Öğretmen kızarıp bozarmışSonunda :
Bilemem, demiş Emen mi?
Ahmet cevabi yapıştırmış :
Yoo, parmağında alyansı olanAma düşünüş biçiminizi beğendim

öğretmen murat'ı tahtaya kaldırıp operasyon sormuş:
hemen buraya artımı yahut eksimi gelmeli?
çocuk işaretin ne olduğunu kestirememiş arkadaki sıralardan eksi diye kısık sesle biri seslenince eksi koymuş
hoca sormuş:
bu ekside nerden geldi?
çocuk alaycı bir gülümsemeyle
arkadaki banal öğretmenim demiş

öretmen

çocuklar derslerinizi yaptınız mı?demiş

çocuk demiş oysa

öğretmenim halk yapmadıkları şeylerden suçlanır mı demiş

hoca

hayır diye yanıt vermiş

çocuk

oh be cilalı demiş

öğretmen ne oldu niye sordun demiş

çocuk

ödevimi yapmadımda ondan demiş

bir gün hoca aliyi tahtaya kaldırmışali bir tane tümce yaz bakalım demişali tümce yazmayı bilmiyormuşöğretmeni eve gidince 4 cümleyazıp yarın bana okuyacaksın demiş
ali babasına gitmiş,babası maç seyrediyormuşbabacıgım bana cümle söylermisin demişmaçta aleyhinde ekip gol atınca babası vay eşoleşek vay demişali cümleyi yazmışanesine gitmiş annesi sana yağ arıyormuş,sana sana demişablasına gitmiş, ablası sesevgilisiyle telefonda konuşuyormusbugün gelemem şekerim randevum var demişabisine gitmiş abisi volkmen dinliyormuşvolkmenin pili bitmişabisi pili bitti pili bitti demişali bu cümlelerin hepsini yazmışyarın olmuşöğretmene gitmişvay eşoleşek vay demiş öğretmeni bana mı dedin demiş sana sana demiş yürü müdüre gidiyoruz demiş öğretmenibugün gelemem şekerim randevum var demişalimüdüre sırası gelmişken öğretmen kapının eşiğine takılmışpili bitti pili bitti demiş ali *

Üst Alt