Son Konu

Öğretmen Konulu Fıkra

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hoca fıkraları
Öğretmenlerle ilgili fıkralar

Çocukların duası
Bir kaç birey yanlarına ilkokul çocuklarını alıp kıra yağmur duasına çıkarlarBirisi:
Nereye götürüyorsunuz bu çocukları?diye sorar
Yağmur duasına götürüyoruz Çocukların duası kabul olurmuş dader adamlardan birisi
Karşıdaki adamın cevabı hazırlanmış Çocukların duası kabul olsaydı, dünya yüzünde bir hoca bile kalmazdı!

Zil Ne Süre Çalacak?
Öğretmen sosyal bilgiler dersinde konu anlatıyormuş, konuyu bitirmiş ve öğrencilerine
ders bitti bana sorusu olan varmı? demiş arkalardan bir öğrenci ayağa kalkarak
Hocam zil ne vakit çalacak? demiş

Kopya
Birgün okulda matematik öğretmeni yazılı yapıyormuş kağıtları toplamış ertesi gün Ahmete sen Aliden kopya çektin sırık sıfır aldın demiş
Bunu duyan Ahmetin babası hocaya sormuş;
Hocam siz benim oğlumun kopya çektiğini nerden biliyorsunuz demiş
Hocada:
Ali 6 soruya bilmiyorum diye cevap vermiş Ahmette 6 sorusuna Ali bilmiyorsa ben de bilmiyorum yazmış

Hediye Paketi
Anaokulunun son günü ufak öğrenciler öğretmenlerine hediye verdikleri bir parti duzenler Çiçekcinin oğlu öğretmene bir armağan paketi uzatır Öğretmen paketi yavaş yavaş sallar eliyle tartar ve Sanırım bu bir buket çiçek? Doğru Nerden bildiniz öğretmenim ?? Şey, tahmin ettim Sıradaki öğrenci şekercinin kızıdır O da öğretmene bir armağan verir Hoca gülümseyerek paketi alır, eliyle tartar ve hafifçe sallar: Sanırım bu bir kutu çikolata Aaa, nerden bildiniz öğretmenim ?? Şey, bir tahmin sadece Nasılsa tuttu işte Bir sonraki armağan TEKEL bayisinin oğlundan gelir Öğretmen paketi alır lakin alttan minik bir akıntı vardır Paketi tutarken parmağı ıslanan öğretmen yavaş yavaş parmağını diline sürer: Bu şarap olabilir mi ? Hayır öğretmenim !! diye bağırır çocuk heyecanla Hoca her tarafta sızan yerden bir damlayı parmağıyla alıp tadına bakar: Şampanya öyleyse? Daha da heyecanlanan çocuk HAYIR öğretmenim !! Hoca sızıntının bir daha tadına bakar: Tamamlanmış Pes ediyorum, bilemeyeceğim Nedir bu ?? Çocuk neşeyle haykırır: Bir köpek yavrusu !? *

Üst Alt