Son Konu

öğretmenime aşık oldum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhaba arkadaşlar takriben 6 aydır bilgisayar dersi veren öğretmenime aşık oldum Onunda bana karşı bişeyler hissettiğinden eminin hergün her saat başı beraberiz hatta yediğimiz içitiğimiz farklı gitmiyor msnde sabahlara kadar muhabbet ediyoruztelefonda mesajlaşıyoruzfakat bir türlü ona açılamadım şayet de korkuyorum zıt bi tepki vermesinden en büyük korkumda bunu senden beklemezdim demesi
lütfen arkadaşlar bana takviye edinsizden takviye bekliyorum bana zor verinde açılıyım şu öğretmenime

sondurumu haberdar etmek için burayı editledim

Arkadaşlar gelişmeleri benden daha çok merak ettğinizi biliyorum verdiğiniz takviye ve cesaretleri birdaha göz önünde bulundurup bu gün açılmaya karar verdim
akşam üzeri ders çıkışında hocam sizinle özel bir şey konuşabilirmiyim dedim (kalbim küt küt atıyo kıpkırmızıyım buarada) ya mehmet şu hocam kelimesini kaldır artık demez mi bunu duyunca dondum kaldım vallahi emrindeki o halimi görür görmez ne oldu beklemiyomuydun istersen yine hoca diyebilirsin dedi sonradan dedimki olum sen ne yapıyosun resmen kız sana öneri edicek söyle bundan böyle şunu dedim ve başladım valla bu güne dek hep sakladım ne yapıp ne ettimse söyleyemedim bi türlü dilim varmadı ama bu şekilde fakat bu güne kadar gelebildim artık dayanamıyorum ve kendimi kandırmama lüzum değil bunu size açıklamam ve rahatlamam lüzumlu dememle birlikte daha esas konuya girecekken ya biliyorum zaten hareketlerinle böylece emin ettinki bunları bana bende şunu uyandırdın acaba bu çocuk ne yapmaya çalışıyo bana karşısında bi şeyler hissetmese bu kadar şeyi paylaşmaz bu değin şeye katlanmazdı demekki bu şekilde davrandığına göre öbür bi karekterde biriymiş imasını verdin bana dedi (düşüne biliyomusunuz arkadaşlar ben ona öneri edip etmeme kararını verirken o benden daha önce benden bunu zaten bekliyomuş) tam o arada bana bi kuvvet geldi
SENİ SEVİYORUM BENİMLE EVLENİRMİSİN dedim
gözlerimin içine baktı baktı baktı (tokat geliyo olum memo dedim kendi kendime ) ve tam tersi oldu bir anda bana sarılıp
CANIMMMMM dedi
koridordaki herkezin bize baktığını gördüm, oda bunun farkına vardı ve birden sarılmayı bıraktık sonra derse girmişiz benim haberim yok alt mutluluktan uçuyorum ya ders çıkışında yemeğe ağırlama ettim ve başladık
işte böyle arkadaşlar konuma yanıt yazar bana destekde yer alan tüm arkadaşlarıma teşekkürler ilerde mutlu bi yuva kurabilirsem bunu sizlere borçluyum hepinize ebedi teşekkür ederim

Üst Alt