Son Konu

Okullar Kapanacak mı, Online Eğitim mi Olacak? Bakan Mahmut Özer'den Son Dakika Açıklaması

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-99c719b9f4237c526f8ffdbb84a205640e464792.jpg

Covid-19 hayatımızı zorlaştırmaya ve olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Okulların açılmasına kısa bir süre kala veli ve öğrencilerin gözleri Milli Eğitim Bakanlığından gelecek açıklamaya çevrilmişti. Milli Eğitim Bakanı Özer, yaptığı açıklamada yeni eğitim ve öğretim döneminde yüz yüze eğitime ara verilmeyeceğini belirterek, '7 Şubat'ta, 81 ilde tüm sınıf seviyelerinde yüz yüze eğitime devam edeceğiz. Omicron ve vaka sayılarından dolayı yüz yüze eğitime ara vermeyeceğiz.' ifadelerini kullandı.

Bakan Özer, okulların yüz yüze mi, online eğitim mi olacağına ilişkin milyonlarca öğrencinin ve velinin merak ettiği konuya açıklık getirdi. Bakan Özer yaptığı açıklamada ülke genelinde okulların yüz yüze eğitime deva edeceğini duyurdu. İşte detaylar...

"7 Şubat'ta Yüz Yüze Eğitime Devam Edeceğiz"

Milli Eğitim Bakanı Özer, tatilin uzatılıp uzatılmayacağı ve eğitimin online mı olacağına ilişkin soruların cavabı niteliğinde açıklamalarda bulundu. Bakan Özer '7 Şubat'ta, 81 ilde tüm sınıf seviyelerinde yüz yüze eğitime devam edeceğiz. Omicron ve vaka sayılarından dolayı yüz yüze eğitime ara vermeyeceğiz'' ifadelerini kullandı.

Üst Alt