Son Konu

Ona Yaklaşmak için ... ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar ben bir kaç gün önce bir konu açmıştım yanıt veren verdi sağolsunlar şu anda bir sorunum var Bilmeyenler için baştan edeyim 9sınıfa başladım anadolu lisesine gidiyorum daha 1 hafta oldu okullar açıldı maçıldı lakin ilk görüşte aşka tutuldum ben yani dalga geçmeyin ama bizim sınıfta benim arkadaşlardan bazıları sınıftaki kızlarla uğraşıyorlar benim aşık olduğum kızda dahil buna yani uğraşıyorlar derken öyle fena manada değil sizin okuldada olmuştur elbet böyle olaylar bilirsiniz Ama ben aşık olduğum kızla ve onun arkadaşlarıyla hiç uğraşmadım sadece gözlerine bakma cesaretini buluyorum o bakınca kaçırıyorum anca bu dek Yani kızla uğraşsam benden soğur diye uğraşmıyorum geçen gün en arkada oturuyordum hemen arkamda askılık var kız yağmurluğunu asmış ders bittiğinde yağmurluğunu istedi bende verdim teşekkürler dedi yani bana teşekkür ettiğinde bile içimi o kadar sevinç kapladı ama anlatamam Ne yapmam lazım yani ona yakınlaşabilmek için onunla bir sohbet kurabilmek için ? Ben aşık olduğum kıza karşı dost gibi görünmek istemediğim için bu uğraşma,şakalaşma olaylarına hiç girmedim bunuda belirteyim Sizce ne yapmam lüzum ?

Üst Alt