Son Konu

Önemli ve acil konu, lütfen bir us verin :/

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar, şu anda size nasıl anlatsam bilmiyorum Açıkçası anlatmayı da doğru bulmuyorum lakin bundan böyle kafam pek berbat bir halde ve içim pek çok sıkıntılı, bunaldı oysa bu durumdan ne yapacağımı şaşırdım Azıcık uzun lakin lüfen yardım edin yahut çıldırıcam bundan böyle :

Başta umarım tepkili olmazsınız bana, düşüncelerinizi bekliyorum :

Biz sevgilimle 1 yıldır birlikteyiz ama geçen ay biraz ileri gittik ve istemeden, ikimizde erken olduğunu bildiğimiz halde bekaretini aldım yanlışlıkla :'( Birbirimizi fazla seviyoruz ve izaç planları yapıyorduk zaten ama daha yaşımız yolun başında 18 yaşındayız Ve ekstra olarak bazı sorunlarda var : Ben ona herşeyin düzeleceğini, evleneceğimizi söylüyorum ve onu fazla sevdiğimi söylüyorum ama o korkuyor ve kendinden ara sıra tiksindiğini söylüyor Üniversiteye başlayacağız ikimizde lakin benim ablam İngiltere'de olduğu için büyük ihtimalle beni İngiltere'ye üniversite okumaya yollayacaklar Onun ise böyle bir şansı yok ve Türkiye'de okumaya zoraki gibi birşey, geçen gün bir takım sebeplerden dolayı ailemde Hep beraber İngiltere'ye taşınmak gibi birşey olabileceğini öğrendim ve %90 da hep beraber taşınıcaz O ise Türkiye'de kalacak : Ne yapacağımı doğrusu şaşırmış durumdayım Ben onun hiç fakat hiç hasar görmesini ve üzülmesini istemiyorum Onu bu halde katiyen ve katiyen da bırakmam zaten! Kendimi bu yüzden sorumlu tutmaktan ziyade onu sevdiğim için bırakmam zaten! Lütfen bana bir zihin verin, bir şey söyleyin gerçekte bundan böyle dayanamayacak noktaya geldi beynimde, bedenimde, ruhumda : Yanıt veren herkese çok lakin çok teşekkür ederim

Üst Alt