Son Konu

Ortaya Karışık :D

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ortaya Girift :D baba kapıyı açamıyorum türk versiyonu 1549115463 1549115463 ortayakarisikd5c55a04c5a30cortayakarisikd5c55a04c5a30c http:img254imageshackusimg2548034gulenbebekresimleri0626 Ordan burdan topladım sizin için ben çok güldüm umarım sizde begenirsinizortayakarisikd5c55a04cdd410alt :D Big Grin :D Osman sudan kafayı çıkarıp BİRAZDAN ÖLÜMDE BULUŞUCAZ ALİ KAPTAAN !dese, adama inme iner heralde Baba, şu kapıyı açamıyorum' diyip babasına kapıyı açtıran kızdaki zeka hiçbirimizde değil gençlerDağılın Alexsandra (Hürrem) ve Caroline`den de anladigimiz üzere erkegin kalbine dışarı giden yol bozuk Türkçe'den geçer Firdevs Yöreoğlu ve Peyker'den sonradan Behlül de Harikulade Yüzyıl'a katılsın Kanuni'nin yeğeni olup Hürrem'i ayartsın Baharatlıkta 'nane' yazdığı halde 'şeker' varsa orası Türkiye'dir ¦ 7 yaşından beri Türkçe dersi görüp : ' Chooq Sefiore yhaa ' yazmak nasıl bir mallık? Fatih ürek otomobil galerisi açmış,bi adm glmiş btn arabaları almış Sormşlar ndn hpsini aldın? Adam cvplamış Toptn alnca ucuza geliyoortayakarisikd5c55a04cdd410alt :D Big Grin :D Daha anne karnındaki 6 aylık çocuğa feysbuk açan ve duvarına Bekleyin geliyorumortayakarisikd5c55a04d49b93pngalt :D:D :D:D :D:Dyazar Türk insanı, canımsınortayakarisikd5c55a04cdd410alt Ayrılalım Artık Çok Rezil Bir Hayatın Var Diyen SevgiLinize ; Benim Hayatım Sensin Deyin ,Felç Geçirsin )))) Dizi izlemek insanı ileri görüşlü yapıyor: Ölmez, ölürse dizi biter bi kez Hαyαt fαcebook 'α farklı αrkαndαn yorum yαpαrlαr bildirim gelmez Kaç Bölümdür Sümbül'e 'Sümbük' Diyen Hürrem'in Tek Seferde Şahadet Getirebilmesi Durumuna; 'Türk Dizisi' denir Amin Fukaraya evine hırsız girdi demişler; Üstüne kilitleyin kapıyı açlıktan ölsün demişortayakarisikd5c55a04cdd410alt ortayakarisikd5c55a04cdd410alt Anne bugün otobüste biri düştü cümbür cemaat güLdü fakat ben güLmedim Aferim kızım kim düştü? BEN кaLßiмin iςinDé 92 şiddéтinDé dépяém σLdu Séni dé кaγıtLaяa ''мaL'' кaγßı σLaяaк qéςтiмortayakarisikd5c55a04cdd410alt :D Big Grin :D Kaza mahallinde elinde cep telefonuyla koşturup '112'nin numarasi neydi?' diye bagıran vatandaşa,Kocaman bir ALKIŞ Bakkala diye çıkıp on yıl kaybolasım var fakat müge anlının beni bulmasından korkuyorum Ayşe teyze tamamlanmış zamanında ne değin aptal olduğnu sölemiş olablrm Fakat çantanda taşıdğn çamaşr suyundan karne günü banada lazm♥ Demet Akalın 'Çanta',Serdar Ortaç ''Poşet''ten daha sonra Hande Yener'den 'Koli' isimli 1 şarkı bekliyoruzVe artık taşınabiliriz Eli kaşınır para gelecek, ayağı kaşınır yola gideceğim, kulağı kaşınır biri beni anıyor Ya bi git yıkan lan Ot Yemek Yemek Zayıflatsaydı, İnekler Manken Gibi Olurdu xD Cadılar Bayramında bayramın kutlu olsun diyip kaynanasının elini öpen adam Bendensin ortayakarisikd5c55a04cdd410alt :D Big Grin :D Aç mısın ? dedi Hayır dedim Sen Sormıcak mısın? dedi Ömrümü yedin doymadın mı ?? dedim Sustu Gıcık olduğum halamın evine gittim, sümüğümü koltuklarına ve kapılarına sürdüm Fazla mutluyum Saygılar ♥ortayakarisikd5c55a04cdd410alt :D Big Grin :DDDDD Kurban Kesemiyorsanız Sakın Üzülmeyin ! Bülent Ersoy Yazın 2222 ye Yollayın Ablanız Size Kuuuurrrrbaannn Olsun xD ErzurumLu Dedeye SormuşLar,KüreseL Isınma Hakkında Ne DüşünüyonDede Demişki;VaLLah Gardaş Sobanın Yerini Heç Bişey Tutmir xD 118 10, 118 18, 118 24, 118 33, 118 50, 118 80 ßu Ne Lann 118 Yaz Gerisini Salla Belirli Miktarortayakarisikd5c55a04cdd410alt ;) Wink ;) Telefonda Duyduğum, O da Sana Selam Söylüyor Lafı,Dünyanın En Büyük Yalanları Arasında Ilk 10 a Rahatlıkla Girerortayakarisikd5c55a04cdd410alt ))xD' Baba oglundan su ister büyük oglu yorgunum der,ortancası dersim var der, en ufak oğlu : Kalk baba kalk bu şerefsizlerden hayır yok kendin iç banada bir kadeh getir der ortayakarisikd5c55a04cdd410alt Her Tesbih Çeken Kabadayı Olsaydı Bizim İmam En Kral Mafya Olurdu (; 2030'da çocuklar babalarına soracaklar; Annemle nasıl tanıştınız baba? Herşey bir dürtmeyle başladı kızım Şampuanın bittiğini farkettiğinde içine az su koyup köpürtüp kullanan bir insan, yoğurda su katarak ayranı bulmuş insandır Annee ben nası dünyaya geldimm?? oğlum seni int den download ettikk xDé  

Üst Alt