Son Konu

Oyuncu İpek Tanrıyar'ın yeni oyuncağının fiyatı dudak uçuklattı!

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_ipek_tanriyar_aldigi_motorla_dudak_ucuklatti_1655042573_054.jpg

Oyuncu ve sunucu İpek Tanrıyar, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Yeni aldığı 1 milyon değerindeki üç tekerlekli motorunda deneme yapan Tanrıyar, motor ehliyeti almak için de ders almaya başladığını açıkladı.

41 yaşındaki oyuncu ve sunucu İpek Tanrıyar, bir dönemin çok aranan modeliyken şimdilerde ekranlardan uzak kalmayı tercih eden ünlüler arasındaki yerini alırken, 2019 yılında Murat Evler ile dünyaevine girmişti. Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı bölgesinde kameraların kadrajında kalan çift, altında üç tekerlekli motoruyla yakalanan Tanrıyar'ın motor sürmeyi bilmediği öğrenildi.

gzuoH_1655042281_7661.jpg
ipek tanrıyar ve eşi murat evler

"1 MİLYON TL DEĞERİNDE"

Vaktinin çoğunu ailesine ayıran Tanrıyar, önceki akşam eşi Murat Evler ile Nişantaşı'nda motor denemesi yaptı. Motorsiklete bindikleri sırada görüntülenen çift, 1 milyon TL değerindeki motorla dudak uçuklattı. Kameralara karşı oldukça nazik ve samimi olan çift, muhabirlerle konuşmaya devam etti.

BWXtl_1655042316_9095.jpg
ipek tanrıyar

"KAZA YAPTIM"

İpek Tanrıyar, motor ehliyeti almak için kursa gittiğini ve ders aldığını belirtirken "Bu motoru kullanmak için iki teker motor kullanmak zorunda kalıyorum. Daha ilk derste kaza yaptım. Yere düştüm dizim parçalandı. Hocaya 'dersi bitirelim' dedim. 'Korkunun ecele faydası yok, devam et' dedi" açıklamasında bulundu.

Üst Alt