Son Konu

Oyuncu Neslihan Atagül'e ağır suçlamalar! Diziden ayrılma sebebi...

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_neslihan_atagule_agir_suclamalar_diziden_ayrilma_sebebi_1615704096_2078.jpg

Neslihan Atagül, sağlık problemleri nedeniyle başrolünde yer aldığı 'Sefirin Kızı' dizisinden ayrıldığını açıklamıştı. Seren Serengil ve aynı programdaki sunucu arkadaşları, ünlü oyuncu hakkında yaptığı yorumla Atagül hayranlarının tepkisini çekti.
HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN
Geçirgen bağırsak sendromu teşhisi ile zor günler geçiren ve ardından sağlığına kavuşan Neslihan Atagül yer aldığı dizi Sefirin Kızı dizisinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Günlerce konuşulan olay sonrası Hola dergisine kapak olan Neslihan Atagül'ün son olarak Hollywood yolcusu olduğu ortaya çıkmıştı. Çıkan haberler sonrası Seren Serengil'den bomba bir çıkış geldi. 

2DnKs_1615703971_1438.jpg
  • Neslihan Atagül'ün tazminat vermemek için hastalığını kullandığını söyleyen Seren Serengil ve sunucu arkadaşları olay sözler sarfetti. Peki Neslihan Atagül'ün hastalığı düzmece miydi?
uOcQA_1615703943_8738.jpg
  • Yaptığı açıklamalarla hemen hemen herkesi eleştiri yağmuruna tutan Seren Serengil, Neslihan Atagül hakkında söylediği sözlerle magazin gündemini salladı. Serengil, Atagül'ün hasta olmadığını ve tazminat ödememek için diziden ayrıldığını iddia etti.

İSPANYOLCASI MEST ETTİ!

Sefirin Kızı dizisi ile kariyerinde büyük bir çıkış yakalayan başarılı oyuncu Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı nedeniyle 10 gün ara verdiği dizisinin kadrosundan tamamen ayrılmak durumunda kaldı. Evde dinlenmeye çekilen Atagül, sosyal medyada gündem oldu.

d5zKB_1614234942_4255.jpg

Neslihan Atagül'ün ünü Türkiye sınırlarını aşarken ABD'nin en çok okunan HOLA! USA dergisinde kapak oldu. 

Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Neslihan Atagül, 'Selamlar herkese. Öncelikle bana attığınız destek mesajları için, iyi dilekleriniz için, iyi niyetleriniz için, ziyaretleriniz için, hediyeleriniz için, dualarınız için, binlerce kez teşekkür ederim. Çok incesiniz. Beni yalnız bırakmadınız. Çok sağ olun. Gördüğünüz gibi fena sayılmam. İyiyim. İyi olmaya da gayret ediyorum. Birazcık dinlenmeye ihtiyacım vardı. Hâlâ da var. O yüzden biraz daha dinleneceğim. Ama iyiyim.' demişti.

Üst Alt