Son Konu

Oyuncu Tuvana Türkay'ın bilinmeyen yönleri! Yok artık dedirtiyor!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_tuvana_turkayin_bilinmeyen_yonleri_yok_artik_dedirtiyor_1574147745_9209.jpg

Yan Gök Aşk serisinde ekranların sevilen ismi olan oyuncu Tuvana Türkay müellif olmaya karar vermişti. Şimdilerde ise single çıkarmaya hazırlandığı öğrenildi.

Yasak Elma' serisinin oyuncusu Tuvana Türkay, oyuncu olmanın yanı sıra muharrir ve müzikçi olarak da sevenleriyle buluşacağını duyurdu. yeni bir single çalışması üzerinde çalıştığını hayranlarına duyurmuş ve olumlu reaksiyonlar alması üzerine yeni single sürpriz haberiyle gündeme geldi.

yGfs3_1574147793_9645.jpg

Tuvana, “Keyifli ve keyifli bir yoğunluk içerisindeyim. Oyunculuk dışında yeni müziğimiz aralık ayında görücüye çıkıyor. Onun dışında da kitabımda tekrar Aralık ayının son haftasında çıkmış olacak” halinde konuştu.

SAIR HABERLERİ;

Taraf Gök ve Aşk serisinde Bade karakteri ile tanınan Tuvana Türkay, oyunculuk kariyerinden sonra muharrir olma yolunda gidiyor. Geçtiğimiz akşam bir arkadaşıyla gittiği Etiler'deki Serafina isimli mekan çıkışında objektiflere görüntülendi.

nMoEF_1552891367_1987.Jpeg

Magazincilere yeni maksatlarından bahseden Türkay,"2015 yılından beri yazıyorum. Geçen günlerde okuduğum bir kitapta müellifin benimle tıpkı usul yazdığını gördüm. Ben de kitap çıkarmaya karar verdim'' kelamlarıyla açıklamada bulundu.

4TMAI_1552891935_3821.jpg

Üst Alt