Son Konu

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'ndan Neslihan Atagül açıklaması

teknoloji

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oyuncu_neslihan_atagulun_son_saglik_durumu_nasil_neslihan_atagulden_videolu_aciklama_1611905198_4731.jpg

'Geçirgen bağırsak' teşhisi konulan Neslihan Atagül Doğulu, başrolü olduğu Sefirin Kızı adlı diziden hastalığı nedeniyle ayrıldığını söyleyen Neslihan Atagül'ün son sağlık durumuyla ilgili Uraz Kaygılaroğlu açıklama yaptı.

Sefirin Kızı'ndan ayrılan oyuncu Neslihan Atagül'ün sağlık durumuyla ilgili bilgilendirmede bulunan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, "Görüştüm, daha iyi. Evinde dinleniyor" ifadesinde bulundu.

daXko_1611905153_1942.jpg

NESLİHAN ATAGÜLDEN AÇIKLAMA

Hastalığı dolayısıyla diziye veda etmek zorunda kalan Kadir Doğulu'nun eşi oyuncu Neslihan Atagül, sosyal medya hesabında sevenlerini rahatlatacak o açıklamayı yaptı. Sağlık durumunun şuan için iyi olduğunu ancak biraz daha dinlenmeye ihtiyacı olduğunu şu video ile aktardı:

''DİNLENMEYE İHTİYACIM VAR''

Sette rahatsızlandığı bilinen oyuncu Neslihan Atagül Doğulu'ya, "Geçirgen bağırsak" sendromu teşhisi konulduğu ve rahatsızlığından dolayı, rol aldığı dizi için 10 gün rapor aldığı öğrenilmişti. Atagül Doğulu'dan bu durumla ilgili seyirciyi üzecek bir açıklama gelmişti. "Vücudum tolerans göstermedi, biraz dinlenmeye ihtiyacım var" diyerek diziden ayrılan Atagül, projeye veda ettiğini şu sözlerle duyurdu:

TIKLA OKU: ÜNLÜ OYUNCUNUN HASTALIĞI GEÇİRGEN BAĞIRSAK NEDİR?

9p40f_1610527542_4649.jpg

'Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı göstermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere.'

Üst Alt