Son Konu

Öz bakım için ne yapıLmaLı..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ya sevgili kardeşlerim artık farkedilmek istiyorum bundan 1 yıl önce 2 senelık sevgılım benı aldattı hemde düşünce almaz bıcımde onu en sevmedıgım bı cocukla opusmeden öte bı konumda yakaladım daha aşağı alta ust uste sanki cıplak s orda kavga ettım o cocukla karakolluk oldum daha neler neler fakat bıttı lakin onu hala unutamadım pısman oldu donmedım fakat sımdı kı sorunum yalnızlık ya 1 senedır onu unuttum dedıkce geldı aklıma yasım 17 öss yaklastı sevgılı ısıne gıremıyorum son senemıde sevgılıyle yıyemem lakin unutuldum yalnızım kızlardan uzaktan durdum durdukca kendımı saldım sac sakal hıc kendıme bakmadım hergun parfum sıkan kolyesınden saatıne her aksesuar ı bütün olan sacları sekıl olan ben bıtık bı vazıyette yer aldım farkedılmek ve mektep pıyasında kı eskı benı tutmak ıstıyorum okulda kı tek cevrem pıc tayfası kımse emrindeki bakamaz fakat bunun bı faydasını goremedımSımdı ben nerden baslım neler yapım puf noktalar örneğin ıyı sac yapamam ve saclarımın her zaman guzel durması lüzumlu bunu nasıl yaparım boyum 170 kılon 60 kılolu degılım fızıgım cok ıyı eksik bısey de karın adale ı war vucudum cok fıt spor yapmanın faydaları bıraz lakin tepe kısa sanırım bana ne yakısır neler yapmalıyım nasıl davranmalıyım ne bılım puf noktalar nelerdr sıgara ıcıyorum bu koku kısmını müdahale etme yolları dahası kızlardan ılgı gelmesı gerekli ben napım hadı bugun bana yardım yarın sızeyorum beklıyorumGunLuk hasLıgım 67 lıra ona gore asama asama ne yapmam gerektıgını yazarsanz sevınırım

Üst Alt