Son Konu

özlem mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
istek mesajları istek sözleri mevlana istek sözleri mesajları facebook facebook ufak iskender Suyun Kaynak Oldugu, Agac Kokunun Saldigi, Esin Dostun Gittigi, Yolun Ayrildigi Gidenin Donmedigi, Carenin Olmadigi Yerde Bekliyorum Seni Gitme Bir Adim Oteye Gulum Bir Adimda Gurbet Olur, Gitme Bir Nefes Oteye Gulum Her Nefes Hasret Olur Aklimdan Cikmiyorsun, Sensiz Bombos Bu Yaşam, Susma Oyle Ne Olur, Bana Kendini Anlat Seni Ozlemekten Cok Seni Dusunmekten Bitkin Kaldigim Gecelerden Biriydi Gece Zalim Ve Inatciydi Tek Sey Kalmisti Geriye Doğru Donana Değin Parmaklarim Seni Yazmak Ruzgar Aci Aci Eserken Yuzunden Okunuyordu Huzun! Hani Bir Gun Yazarim Demistin Ya, Yazarsin Diye Bekliyorum Sen Mahrum, Cadde Karanlik, Lakin Yangin Var Buralarda, Bir Adimi Aydinlatiyor, Sen Mahrum Ya Sorun Oluyor Bosluk Deli Oluyor Süre Firtinalar Kopar Her Gece, Her Gece Bu Saatlerde, Bu Saatlerde Derin Bir Yalnizlik Coker Uzerime, Masum Bir Cocuk Gibi Sessiz, Ama Bir Kabus Gibi Uyanilmasi Şiddet, Vazgecilmesi Imkansiz, Bir Hayal Oldun Sen Ellerimde Sensizde Basardim Bircok Seyi, En Azindan Denedim Sensizligi Sensizligi Becerdimde Becermesine De Bir Tek Sogutamadim Basinin Gogsumun Uzerinde Biraktigi Sicakligini Nerdesin Guzelim, Nerdesin? Muhtacim Simdi Sana Gelsene Hayallerimden Bile Uzak Yerdesin, Muhtacim Simdi Sana, Gelsene Nerede Kaldi O Mutlu Gunler? Nerelere Kayboldi! O Sevincler, O Gulusler Varsa Eger Sende Bu Sevgi, Varsa Eger Yureginde O Ateş, Yaklas Yanima Ver Elini, Hasret Birakma Beni Senden Uzaklarda, Senden Bir Iz, Sende Bir Biz Arar Gozlerim Yapayalnizim Sensiz Senle Dunyalar Benim, Hep Gul, Birtanem Benide Guldur Hayal Belirlemek Icin Varya Yarinlar Senlibenli Hayaller Kur, Dunu Oldur Bu Gece Yoklugunun Sancilari Volkanlar Yaratiyor Yuregimde Acilar Ciglik Cigliga Devlesiyor Bir Cicek Gibi Sensizligi Soluyorum Süre Durmus Benzeri Sabahleyin Olmuyor Huzzam Sarkilari Agliyor Dudaklarimda Her Yanimi Caresizligim Kaplamis Yoklugunda Intiharlari Yasiyorum Gozumun Gonlumun Nurunu Sondurduler, Bosver Dostum Solar Bir Gun Butun Guller, Yarime Uzak Dusmusum Caresiz Merak Etme Bahcemiz Kalmaz Gulsuz, Gunessiz Umutlarla Eser, Birincil Tanyeri Ruzgarlari Gunesi Senin Icin Bekletir, Ayisigi Safaklari Seninle Degil Ama, Hayalinle Baslamak Umidi, Guzellestirir Sabahi Kar Beyazdir Olum Ellerinden, Gulum Yeniden Mahrum Diye Dusmanim Her Gune! Hersey Sagir Icimde Ne Siir Ne Musuki Dunyadan Bezginligim Dunyalar Dek Eski Oylesine Cozulmus, Oyle Dagilmisim Fakat Bu Ne Bitmez Ayrilik Bu Ne Ozlem Diyorum Birgun Bitiminde Seninle Karsilasacagimi Bilsem Girmezdim Eve, Gezerdim Sokaklarda, Yavrusunu Yitirmis Bir Anne, Gulunu Kaybetmis Bir Bulbul Gibi Arardim Seni Nafile! Seni Birak Sokaklarda Ruyalarimda Bile Goremez Oldum Geceyi Gunes Siler Beni Senin Hasretin Tek Basima Sanki Mahser Yeriyim Yuregimdeki Heryer Bu Evde Seni Bekler, Hadi Cat Kapi Gel Sevineyim!  

Üst Alt