Son Konu

Ozlem Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
En guzel Ozlem Sozleri
Ozlem Sozleri 2019

Ozlem Sozleri

Herzaman duyamadigimiz o toprak kokusu bu zamanda aranan gercek sevgiler gibi yagmur arkasinda sakli olan toprak kokusu gibi ortaya ciksa keske

Ozledigim ne sensin ne de bir baskasi ozledigim gercekten hissetmeden bana “seni seviyorum demeyecek biri

Hani insan aglamak ister, Gozlerinden yas gelmez ! Hani gulmek ister,yurekten gulmez! Hani birini bekler o hic gelmez! Iste o zaman olmek isterde ECEL gelmez!

Benden cok uzakta olsanda sana sarılıp dokunamamamda sana sesimi duyuramamamda kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar ozlediğini biliyorum

Bir KaranLIK geLiyor yokLuğunun ardından Ne zaman gune$ batsa bu son gecem diyorum Vazgec yaLan dunyanın kohne saLtanatından Yeti$ir bunca keder bunca eLem diyorum Bu ne bitmez ayrıLık, bu ne bitmez ozLem diyorum

Bir anımsın okuyupta bitiremediğim, bir ozlemsin yalvarıpta hukmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyipte elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hicim

Bu aksam yine sensizlik duştu icime,bu aksam gozlerin doğdu yureğime,cekilmez oldu hasretin bedenime,ağladım anılara sessizce bu aksam olmek istedim yine habersizce

Buruk hasret dolu geceleri oldureceğim! burgun bu ayrılık şarkisini kursuna dizeceğim, ve seni benden su anda uzak tutan kaderimi mahkemeye vereceğim!

Denizlerde yakomoz senin gulen gozlerinmehtap,deniz,dalgalar birde şirin gozlerinfırtınalar kopsada benim deli gonlumde inan ki ne yapsam yine seni ozlerim

Elimde denizden caldığım bir midye var denize o kadar uzak ki senle ben gibi ama aramızda bir fark var o denize sen bana aitsin

Beklemek guzeldir guzelim Donecekse eger beklenen Ozlemek guzeldir guzelim Ozluyorsa eger ozlenen

Üst Alt