Son Konu

Patron ile Kenan Doğulu

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Patron ile Kenan Doğulu yeni albümüne patronisimi veren meşhur şarkıcı Kenan Doğulu albüme neden böyle bir isim verdiğini şu cümlelerle anlattı NIÇIN 'PATRON'? 1548641476 1548641476 patronilekenandogulu5c4e64c9defa3patronilekenandogulu5c4e64c9defa3 http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberkenan31may&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg NTV'DE YEKTA KOPAN'IN SUNDUĞU 'GECE GÜNDÜZ' PROGRAMINA KONUK OLAN KENAN DOĞULU, ALBÜMÜNÜN ADINI NIÇIN 'PATRON' KOYDUĞUNU ANLATTI 4 Haziran'da çıkacak olan yeni albümünün adını da içeren Patron şarkısının aniden çıkmış bir şarkı olduğunu söyleyen Doğulu, 'İnsanın kendisinin patronu olmasıyla, içine hükmetmesiyle, kendine laf geçirmesiyle ilgili düşünerek yazmaya başladığım bir şarkı' diye konuştu Kenan Doğulu, şarkının, insanın sınırlarını bilmesi, bu sınırları aşmak için elinden geleni yapması, şartların esiri olmadan işveren gibi davranabilmesi ve kendine güvenmesiyle ilgili bir şarkı olduğunu belirtti Ilk albümünün 'Yaparım Bilirsin' adını taşıdığına gönderme yapan Kenan Doğulu, 'Ondan sonra defalarca 'ben şuyum, ben buyum' gibi isimler koydum şarkılara Aslında muhakkak bir çizgide yürüyen, kendine güvenen bir Türk genci bakmak istedim Bunu anlatmak istedim' diyerek gençlerin sözcüsü elde etmek namına şarkılarına bu nesil isimler seçtiğini ifade etti  

Üst Alt