Son Konu

pc de ki oyun sorunu !!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaş pc oyun oynarken çok donuyor sebebini hale çözmüş değilim intel dualcore 280 işlemcim var 2 gb ram varnvidia ge force 9400 gt 1gb ekran kartı var oyunları en düşük çözünürlükte oynadığım halde donuyor bazen oyun görüntüsü bozuluyor bazende rest atmam gerekiyor oynadığım oyunlar far cry 1, pes 2010,pes 2011, far cry 2(bunda oyunu açıoyrum 2 dk olmadan donuyor)call of duty serileri (call of duty 2 bile donuyor reset atıyorum ) defalarca format attım olmadı bi sürü işletim sistemi denedim aynı sorun var şuan işletim sistemim shane xp(vista görünümlü xp sp3) lütfen yardım edin call of duty 5,6,7 yi oynamak istiyorum !!!

ekran kartı ısı ölçerde gpu olaraak gösteriyor 63 derece, işlemci cpu 70, core 0 66 , core 1 59 ,core (sadece core yazıyor ) 63,bide aux diye bişi var
oda 52,system diye bişi yazıyor oda 43 derece

bide online oyunlarda mesala metin 2 , wolfteam vb oyunlarda herhangi donma veya kasma olmuyor rahat rahat oynuyorum

bide benim kuzenin pc de aynı bütün tepeden tırnağa aynı kasası bile aynı onda bu sorun yok rahat rahat oynuyo oyunları ben sorunun sebebini çözemedim ve ama kuzenimde internet yok dolayısıyla fazla program ve oyun yok ama benim oynadığım oyunları rahatça oynuyo

Üst Alt