Son Konu

Pek Yakında Herkesin Konuşacağı Film ve Dizilerden İlk Sizi Haberdar Edecek 15 Duyuru

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-f009174c122515f2682e2b3ddd150db3e539dae3.jpg

Sinema ve dizi dünyasından bir hafta boyunca konuşulan haberlerle karşınızdayız. Yeni sinemalar ve yeni dizilerle ilgili, oyuncularla ilgili tüm haberler içeriğimizde. Bakalım bu hafta ne üzere haberler gündem olmuş?

Kaynak: moviegraf, CapaMagSinemawannamovieranini, beyazperde

1. Harry Potter 20. yıl buluşması ''Return to Hogwarts''ın birinci posteri paylaşıldı. Üretim, 1 Ocak 2022’de HBO Max'te izleyicilerle buluşacak.

2. IMDb’ye nazaran 2022’nin en çok beklenen sineması The Batman.

3. HBO, Six Feet Under’la ilgili yeni bir proje etabında. Projenin içeriğiyle alakalı şimdi kesin bir bilgi yok.

4. Netflix, sevilen güldürü dizilerinden 'The Office'in Ocak ayında tüm dönemleriyle yayınlanacağını duyurdu.

5. James Cameron, planlamasına 2012’de başladığı, su altı kainatı Pandora’da geçen ‘Avatar 2’ hakkında birinci kere konuştu: “İlk sinema büyük ilgi görmüş olmasaydı bu işe kalkışmazdım. Tam bir mecnunluk.”

6. Yeni Scream sinemasının afişi yayınlandı.

7. ‘Dilberay’ sinemasının afişi yayınlandı. Sinema 4 Şubat’ta vizyona girecek.

8. Enis Arıkan, Onur Tuna ve Hazal Kaya’nın başrollerde olduğu ‘Benden Ne Olur’un afişi yayınlandı.

9. Killing Eve'in final dönemine birinci bakış.

Killing Eve'in ekrana geri dönüş tarihi de nihayet muhakkak oldu. Dizi, final dönemiyle 20 Şubat'ta ekranda olacak.

10. Cem Yılmaz Diamond Seçkine Platinum Plus, 31 Aralık’ta Netflix’te.

11. After Life, final dönemiyle 14 Ocak'ta dönüyor.

12. Colin Farrell, Sugar dizisinin başrolünü üstlendi.

13. How I Met Your Father dizisi 18 Şubat'ta başlıyor.

14. The CW, Gotham Knights dizisi için hazırlıklara başladı.

15. Tüm vakitlerin en çok izlenen sineması Avatar'ın devam sinemasından birinci görseller paylaşıldı.

Son olarak bu haftanın fragmanlarına bakalım:

Servant dizisinin 3. döneminden yeni bir tanıtım geldi.

Nicolas Cage’in kendini oynadığı ‘The Unbearable Weight of Massive Talent’ın fragmanı yayınlandı.

Brad Pitt, Channing Tatum, Sandra Bullock’un rol aldığı ‘The Lost City’nin fragmanı yayınlandı.

Daniel Kwan & Daniel Scheinert’ın yeni sineması Everything Everywhere All at Once’tan birinci fragman yayınlandı.

Yapımcılığını ve başrolünü Adrien Brody’in üstlendiği Clean sinemasından birinci fragman yayımlandı.

How I Met Your Father'dan birinci fragman yayımlandı.

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore’dan fragman yayımlandı.

Haftaya görüşmek üzere! Bol bol sinema ve dizi izlemiş halde doğal.

Üst Alt