Son Konu

Pembe Maske Guzellik Merkezi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Pembe Maske Guzellik Merkezi İstanbul
Pembe Maske Guzellik Merkezi Nerede

Pembe maskeyle unluler hem gencleştirip hem de guzelleşiyorlar Peki bu pembe maske nerelerde yapılıyor

Enes Bio Estetik Center

imagespembemaskeguzellikmerkezi5ad4dbb1eab6f

Ezel ve Nesrin SURER kardeşler Almanya'da International Cosmetic College Baron von Pechmann da Kozmetoloji eğitimi aldılar Eğitimlerini pekiştirmek uzere İsvicre'de değişik sertifikasyonlara katıldılar 1987 yılında yurda donerek , Bağdat Caddesi Erenkoy'de İstanbul'un ilk estetik merkezlerinden biri olan Enes Bio Estetik Center'i actılar

Aldıkları eğitim doğrultusunda Neştersiz guzellik sloganıyla yola cıkan iki kardeş
gunumuzun en buyuk problemi olan kimyasalları red ediyorlar Enes Bio Center Ekibi
24 yıllık deneyimlerini , doğal yontemlerle guzelleşmenin hic bir zaman imkansız
olmadığına inanarak , değişen teknoloji trendlerini de takip ederek surekli gelişmek olarak ozetliyorlar

Gunumuz koşullarında kaliteli ve sağlıklı bir yaşamı onemseyenlerin organik urunler tuketmeleri gibi cilt ve vucut bakımlarında da bu bilincle hizmet veren merkezleri tercih etmeleri artık yadsınamaz bir gerekliliktir

Enes Bio Estetik Center ın farkı ; “ ENES'TE HER ŞEY BİOLOJİKVE ESTETİKTİR felsefesiyle 1995 yılında bilgi ve tecrubelerini aktarmak uzere Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı Bilimsel Kozmetik Eğitimi veren ilk ve tek kurum olan Enes Kozmetisyenlik Eğitim Merkezini kurdular

Adres: Valikonağı Cad Akkirman Sok Akkirman Apt No:1 K:3 D:10
Nişantaşı, Şişli, İstanbul Avrupa
Telefon Numarası:
+90 212 224 77 36
Web Sitesi: Enes Bio Estetik Center

Kozmetik sektorune bilimsel eğitimli kozmetisyenler kazandırdılar 1987 yılında başlattıkları butik calışmalarına, gunumuzun biolojik teknolojileriyle devam ediyorlar

Üst Alt