Son Konu

Popüler Analiste Göre Bu 3 Altcoin Yükselişe Geçebilir

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
altcoin.jpg

Tanınan kripto para analisti ve trader’ı, Bitcoin (BTC) bir sonraki direnç düzeyine hakikat ilerlerken üç altcoin’in yükselişe geçmesini beklediğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter
ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Capo olarak bilinen anonim analist, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda 100.000 doları aşmadan evvel yakında 60.000 doları geçmesini beklediğini söz etti. Altcoin piyasasına gelince, Capo, Bitcoin’in genel kripto pazarındaki hakimiyetini gösteren bir tablo paylaştı. Cap, tarihi bir direnç düzeyine dokunuyor. Trader, ufukta bir ölçü kayma olduğuna inanıyor.

“Bazı beşerler BTC hakimiyeti %5 arttığı için ukala davranıyor. Âlâ talihler.”
FBnISWZXEAQ3XGd-1140x500.jpeg
Genel altcoin piyasası ısınırken, Capo en büyük potansiyel yararın Polkadot’ta (DOT) olabileceğini söylüyor. Analistin listesinde ise Cardano (ADA) ve Ethereum (ETH) da bulunuyor:

“DOT/BTC mega yükselişi bekliyorum. ADA/BTC çok yükselişte. ETH/BTC yükseliş bekliyorum. Burada BTC.D [Bitcoin hakimiyeti] konusunda optimist olmak istiyorsanız, bu size kalmış. Ben büsbütün altcoin’deyim.”

Yazının yazıldığı sırada, zincirler ortası birlikte çalışabilirlik protokolü DOT geçen haftaya nazaran %18 arttı ve kıymeti şu anda 39.90 dolar.

Ölçeklenebilir merkezi olmayan platform ADA, neredeyse bir hafta öncesiyle tıpkı olan 2,20 dolarda bulunuyor.

CoinGecko’ya nazaran ETH, geçen Perşembe gününden bu yana %5 arttı ve şu anda 3776 dolar pahasında.

Capo ayrıyeten neden ufukta yeni bir altcoin dönemi gördüğünü şöyle açıklıyor:

“Şimdi Bitcoin yükseliş senaryosunu onaylıyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde 100 bin dolar ve daha yüksek maksatların gerçekleşmesi beklenen. Bu, insanların rahat etmesi ve altcoinler üzerinde spekülasyon yapmaya başlaması için harika bir senaryo yaratacaktır.”

Üst Alt