Son Konu

Problemli kelimeler

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Size acayip gelebilir,saçma gelebilir fakat bana doğru birşey yazarsanız ne yapacağımı bilirim olur ya;
Acilen kız hastanede çalışıyor,asistan doktorun asistanı ve bende bunu 1 hafta önce gördüm,beğendim,sohbet ettim Gırgır şamata yaptık
Bende cafe işletiyorum Kızın hastane ile benim aramda 10 kmlik yol var
Her öğlenleyin yanına gidiyorum Pazartesi gittiysem,çarşamba gidiyorum
Fazla sıkmayayım diye,oysa benzer işte çalışmadığımız için öyle açık sözlülük kuramıyorum Oysa yinede beni görür görmez öbür davranıyor,gülüyor ve sohbet ediyor,yanına çağrıyor Bende ona karşısında bir şeyler hissettiğimden artık söylemem gerektiğini düşündüm Çünkü ne değin sürerse o kadar zorlaşacak
Birde korkum arkadaşlığı dönüşürse boku yerimDaha önce 12 kere başıma geldi
Bu yüzden bu gün çıkma teklifi gönder söylemek yerine cumartesi pazar ne yapıyorsun dedim hiççç dedi Peki neden sordun dedi bende hiççç dedim
Kısa bir ara sonradan eee demek ama cumartesi günün anlamsız dedim aynen dedi o vakit cumartesi günü sinemaya gidelim beraber dedim buluştuğumuzda da teklifi basıcam
Fakat beklemediğim birşey söyledi düşünmem lüzumlu dedi bende içimden neyi düşüneceksin oysa,gelir misin gelmez misin benzeri benimle seviş diyiyorum neyse gemi ast yatmadan dedim ancak, aile felan sorun olur mu? dedi ki var birşeyler işte dedi içimden ne var yani dedim
Sonradan dedim kii ona bak,sinema sorun değil bir ara geleyim yemek yemek felan ısmarlayayım dedim12 saniye bakıştık bana dedi oysa seni üzmek istemem fakat dedi öyle kaldı söylev,sonrası işe dönmem lazım dedi,bende dedim oysa sonra görüşürüz yine dimi dedim eehee hadi tama görüşürrrrrrü gibi birşey çıktı ağzından pek babalara geldim
Yani acele etmek istemiyordum ama iş yerleri uzak her zaman gelme şansım var yok gibi 1 hafta görüşmüşüz beni görünce gülücük atıyor konuşuyor belkide bekliyor olabilir diye düşündüm ve söyledim cafe gidelim diyiyorum yok bir şey ısmarlayayım yok,ne lüzum var konuşuyoruz ya burada, ne yapsam çözemedimyani doğru zamanı nasıl bilebilirim fakat,bilsem daha öncekilerde sorun yaşamazdım 5 yıldır bu sorunu çözemiyorum güya canavar varmış,öcü görmüş gibi olmaz hayır üzgünüm gibi problemli kelimeler çıkıyor
Yani fikrinizi alayım,bu durumu ayar yada ilgisini değişim şansım var mı? Zamanı geri almak mümkün değil ancak bir çıkış yolu var mı?

Üst Alt