Son Konu

Ramazan Bayramına Ozel Sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Ramazan Bayramına Ozel Sozler

Ramazan Bayramı Guzel Sozler

Benim omrumde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yuzdurduğum, benim omrumde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı gecince uzulduğum Ramazan Bayramınız mubarek olsun!

Adaletin terazisi, Varlığın Yaratıcısı, merhametin tek gostergesi Olan Yuce Yaratan ALLAH Hayırlı Dualarda Bulunan Muminlerinin Dualarını Kabul Eder, Bu hayırlı bayramda Dualarımız Yuce ALLAH a Mubarek Ramazan Bayramınız Hayırlara Vesile Olur inşallah

Cılgınca Esen Ruzgar, Kavurucu Guneşli terleten gunler, Yıldızlarla Dolu Bir Dunyadır Bayramlar, Ramazan Bayramınız Mubarek olsun herşey istediğiniz Gibi Olsun inşallah

Heyecan ve ozlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin Mubarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin Hayırlı bayramlar dileğiyle

Dua Kapılarının Ağzına Kadar Acık, bela Ve Kotuluklerin Arındırıldığı Bu Guzel Gunde Bayramınızı Tum Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu gecirmeniz Dilegiğyle Mubarek ramazan Bayramınızı Kutlarım

Bugun Dualarınızı herzamankinden Daha Cok yapın, Koruyucu iniz Avuclarınızın icine cicekler Doksun, Kalplerinize Bedeninize iLham versin, Bayramları En hayırlı şekilde gecirmeyi Nasip Etsin Bizlere, Ramazan bayramınızı Kutlarım Efendim

Mubarek ramazan Bayramı Sana ve Ailene Bol Mutluluk Bol Huzur Ve Refah bir Hayat Getirsin, Bu Bayramın Guzelliğini ve Bereketini Evine Getirsin Kalbine İman Nefesine guc versin Ramazan Bayramınız Mubarek Olsun

Kalplerde Sevgi Olsun Gozlerimiz ışık Dolsun ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Yazın Zaman icinde eski ramazan Sofralarında Yeniden goruşmek dileği iLe 11 Ayın Sultanı ramazan Ayınızın Size guzellikler ve Bereketler getirmesini ve Bayramda Mutluluklar icinde Yoğunlaşmanızı Diliyorum

Bu Mubarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gozlerinizde Umut Atrafınızda Sevgi olsun ramazan Bayramınız Mubarek Olsun

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yuce Allah'a sonsuz şukurler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tum insanlık icin hayırlara vesile olsun

Guzel Duşunceler Nefeslere Dolarsa Guzel Dualar Olur, Dua ise Yuce ALLAH'a Gider Nur Olur, Gokyuzunde Buluşan Dualarımızın NurLanması umidiyle Bayramınızı Kutlarım

Sevinc Ve Huzur Dolu Bir umutla Geldi Ramazan Bayramı, Bu Guzel Ayın Mubarek Bayramı Bizlere Mutluluk, Huzur, Guzellikler Nasip Etsin, Butun muslumanlara Hayırlı Ramazan Bayramı Diliyorum

Mululuk, Huzur, Hayırlarla Dolu Bugunden Daha Guzel yarınlar Diliyorum Mubarek Ramazan Bayramınızı Kutluyorum

Üst Alt