Son Konu

Ripple Kâhini: Bu Altcoin, Boğa Piyasasına Öncülük Edecek!

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
A051_rt.jpg

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve traderı, yeni bir videoda 275.300 Twitter takipçisine, kripto boğa piyasasını yeniden canlandıracağına inandığı bir altcoin projesini açıklıyor. Biz de Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını okuyucularımız için hazırladık.

“Altcoin projeleri, bu düşüşten BTC’den daha sert toparlanacak”

Takma adı CredibleCrypto olan analist, lider altcoin Ethereum’un acımasız düzeltmenin ortasında Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı güçlü performansının, piyasaların hala yükselişte olduğunun bir işareti olduğunu söylüyor:

Bu aylık 0,075 BTC’yi (3.662 dolar) desteklediğimiz sürece, Ethereum ve genel olarak yükselişe geçiyorum. Beyler, az önce gördüğümüz bu büyük düşüşü size göstermek istiyorum. ETH/BTC güzel bir şekilde ayakta duruyor. Bu, altcoin’lerin öne geçtiği, parlamaya başladığı zamandır. Bu bir ayı piyasası olsaydı, Bitcoin düzeltirken ETH/BTC şu anda patlamazdı. Çok, çok sert düşecekti. Destek tutuyor. Yukarı itiyoruz ve yükseliş.
ethere-1.jpg
Analist, altcoin’lerin bu düşüşten Bitcoin’den daha sert toparlanacağını, özellikle Ethereum’un bunu fazlasıyla iyi yapacağını düşünüyor. Yazı yazılırken, ETH/BTC son 24 saatte %11’in üzerinde bir artışla 0,086’dan (4.224 dolar) işlem görüyordu. CredibleCrypto, bir saatten kısa bir süre içinde 52.000 dolardan 43.500 dolara düştüğü destansı bir çöküşten sonra bile, lider kripto para biriminin beklentileri konusunda iyimser. Kripto strateji uzmanı, dünkü derin geri çekilmenin, BTC için bir makro düzeltme aşamasının sona erdiğine işaret ettiğine inanıyor:

Şimdi bu düz düzeltmeyi tamamladığımıza inanıyorum. Beklenti, 30.000 dolardan düşüklerin üzerine daha yüksek bir dip koymamız ve bunun üzerindeki her şey yolunda ve bence şu anda gördüğümüz şey bu.

CoinMarketCap verilerine göre, yazma sırasında Bitcoin, son 24 saatlik %1,47 artışla 48.631 dolardan işlem görüyordu.

Üst Alt