Son Konu

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Rüyada acıklı bir bebek görmek* sevdiğiniz bir kimsenin övgü dolu ve tatlı sözleri olarak yorumlanır Rüyayı görebilen kişinin, sosyal hayatında ya da iş hayatında başkalarına hayrı dokunan işler oluşturacağı ve bu yüzden de arkadaşları, aile büyükleri kadar güzel, övücü sözler duyacağı ve daha iyi olan bahtı açık işler edebilmek için çok mücadele sarf edeceğine ve sonunda da insanlara misal olan ve yol gösteren biri olacağının habercisidir Rüyada bebeğin ağlaması aynı zamanda darda olan birinin sizden* yardım isteyeceğini ve sizin de ona yardım ederek o kişiyi çok büyük bir sıkıntıdan kurtaracağınızı gösterir Bazı alimlere kadar ise rüyada ağlayan bebek, hastalığın ve düş kırıklığının habercisidir lakin bu hüsran yaptığınız bir yardımın karşılığında hak etmediğiniz bir tutum göreceğinizi gösterir Eğer rüyanızda* ağlamaklı bebeğin sesi kız çocuğuna aitse takviye edeceğiniz kişiden ardından kötülük göreceğiniz ve bu yardımı yaparken de aile büyüklerinin baskısıyla yapacağınız anlamına gelir Eğer rüyanızda dertli bebeğin sesi erkek çocuğuna aitse yardım edeceğiniz kişiden sonrasında koskocoman övgüler alacağınız ve dara düştüğünüzde bu kişiden bu yardımın karşılığını kat kat alacağınız anlamına gelir Rüyada mutlu bebek bakmak ise mutluluğun habercisidir Rüya sahibinin, yaşadığı olaylardan dolayı pişmanlık duyduğuna ve bir daha hatalı yapmamak namına kendini iç dünyasına çektiğine göze çarpan eder Karşısına meydana çıkan durumlardan ötürü çok büyük bir ruhsal boşluk içine düştüğüne, tekrar hatalı oluşturacağı korkusuyla kesintisiz üzüntü ve kaygı duyduğuna, koskocoman endişe duyduğuna, fazla kuvvet zamanlar geçirdiğine ve daha büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşmamak için insanlardan uzakta durduğuna ve kendisini bu şekilde koruduğuna deyiş edilir Eğer rüyanızda duyduğunuz bebek sesi kız çocuğuna aitse bu durumu kısa bir sürede atlatacağınıza göze çarpan eder Eğer rüyanızda duyduğunuz bebek sesi erkek çocuğuna aitse bu durumu birazcık daha ağır yani süre bölge bir süreçle atlatılacağına işaret eder Dertli bebeğin sesi çevrenizdeki birinin takviye ihtiyacı olarak da cümle parçası edilir Birinin size ihtiyacı olduğunu ancak bunu size söyleyemediğini de dikkat çekici eder Rüyada Dertli Bebek Emzirmek, mağdur durumda kalsanız bile hiç dara düşmeyeceğinizin habercisidir Aile veya meslek hayatınızda geçirdiğiniz çok güç ve tedirgin dönemlerden sonradan yaptığınız iyi ve bahtı açık *işler ile aile büyüklerinden büyük iltifatlar, övgüler bölge rüya sahibinin, çok sevdiği ve değerinde verdiği *birisinden koskocoman bir fiziki destek alacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve başı ne vakit sıkışırsa o süre çok büyük desteklerde bulunacağına alamet eder bununla birlikte bir arkadaşı yada sevgilisiyle küsen veya yollarını ayıran bir dostunuzun* sizden takviye beklediğini ve sizin sayenizde tekrar yollarını birleştireceklerini de dikkat çekici eder Rüyada Ağlamaklı Bebek Duymak, aile büyüklerinden yada yakın dostlarınızdan birinin vereceği yardım bir uçtan bir uca iş hayatında ve aile hayatında çok büyük adımlar atarak yeni bir yola girileceğine, bu adımlar tamamen çok büyük övgüler, başarılar ve paralar kazanılacağına, fazla bahtı açık ve güzel işler yapılacağına ve büyük kazançlar elde edileceğine kötüye işaret eder Eğer rüyanızda duyduğunuz bebek sesi kız çocuğuna aitse elde edilen kazancın hatalı davranış ve seçimler sonucunda tekrar kaybedileceğine muhabere eder Eğer rüyanızda duyduğunuz bebek sesi erkek çocuğuna aitse bu kazancın katlanarak çoğalacağına, giderek bereketleneceğine işaret eder* Bir Takım alimlere kadar rüyada acıklı bebek dinlemek sizden destek isteyen ama sizin sırt çevirdiğiniz ve böylece de çok üzgün bir şekilde hala sizden yardım bekleyen birini de dikkat çekici eder Rüyada Ağlayan Bebeği Susturmak, yeni ama tehlikeli yollar veya seçimlerin habercisidir Rüyayı görebilen kişinin, meslek hayatında çok büyük incelemeler yapmak için emek sarf ettiğine, bu araştırmalar sonunda koskocoman sorunlar ile karşılaşılacağına, bu sorunlara bitirmek için yeni ve çok riskli adımlar atılacağına, işlerden gelir edinmek için yeni fakat riskli yollar deneneceğine, koskocoman girişimlerde bulunularak keza kazanç elde etmeye ayrıca de işleri düzeltmeye çalışılacağına rivayet eder Rüyada üzgün bebeği susturabilmek bu tehlikeli ve yeni seçimler sonucu başarının yakalanacağına ve fiziki anlamda çok paralar kazanılıp refaha ulaşılacağına işaret eder Ağlayan Bebek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki açıklama bölümümüzden yazabilirsiniz

Üst Alt