Son Konu

Rüyada Alkışlanmak Görmek

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Rüyada alkışlanmak, rüyayı görebilen kişinin çevresi tarafından takdir edileceğini, çevresi kadar yükseltileceğini kötüye işaret eder Kişinin iş hayatında alışılmışın açık havada bir adım atacağını, kendisi için bu adımın mucize özelliğinde olduğunu lakin bu adımla da yolunun bahtının açılıp çevresine de çok büyük destek olacağını söylenti eder Rüyada alkışlanmak şeref ve övünç görmektir Bir Takım rüya bilginlerine kadar rüyada alkışlanmak rüya sahibinin kendi emeği, azmi ve çalışkanlığı ile bir takım şeyleri tırnaklarıyla kazıyarak ve kendine güveni tamamen ün yapacağına ve çevresi tarafından dedikodusunun çok yapılacağına işaret eder Bu konuşmaların iyi olduğu değin fena olduğunund da göstergesidir Rüyada sevgili ya da eş kadar alkışlanmak, benzer veya sevgili ile aradaki şehvetli bağın kuvvetleneceğini, her iki kişinin de birbirine ebedi güven duyacağını buna alt olarak da sağlam ve yıllar yıllar süren bir beraberlik yaşayacağını delalet eder Rüyada bir cami hocası ya da sakalı bir adam kadar alkışlandığını görmek, rüya sahibinin yaptığı lakin farkında olan olmadığı bir iyilik veya işlediği bir sevap sonrasında bol gelir elde edeceğini bu kazancını da yine sevap işleyerek elden çıkaracağını böylece de kişinin manevi refaha erip kalbinin rahatlık bulacağını rivayet eder Rüyada bir hoca veya eğitimci kadar alkışlanmak, rüyayı gören kişinin eğitim hayatında çok başarılı olacağına, eğitim alanında keza kendisi için ayrıca de eğitim camiası için büyük ve yeni bir adım atacağına bu nedenle de ön planda yer alıp, bir takım projelerde başı çeken, projeyi yaratan birey olacağına dikkat çekici eder Eğer birey meslek hayatında ise aşama atlayacağına, çevresinin genişleyeceğine, maddi olanaklarının artacağına ve çevresindeki gücü ele geçireceğine bu nedenle de iş ortamında fazla konuşulacağına rivayet eder Rüyada sahnede alkışlanmak, rüyayı görebilen kişinin çok yakın zamanda ve hiç beklenmedik bir anda çevrede tanınan ve çekinilen bir insanın desteğini alarak herkesin imreneceği bir hayata başlayacağına delalet eder *Rüyada sahnede alkışlanmak, rüya sahibinin aynı zamanda çevresi tarafından yaptığı her şeye garanti imzası atabilecekleri değin fazla sevildiğini, *yaptığı her şeye yanlış bile olsa yardım verdiklerini, hep el üzerinde tuttuklarını sinyâl eder Rüyada şarkı söyledikten sonradan sahnede alkışlanmak, kişinin fazla istediği bir durumu gerçekleştirmek için çok uğraş sarf etmesi gerektiğini, yeterince emek harcamadığını ve basit yoldan isteklerine kavuşmak istediğini böylece de çevresi tarafından fazla desteklenmediğini gösterir Rüyada bir düğünde sahnede altın taktıktan sonra alkışlanmak, rüyayı gören kişinin başından kötü ve hayırsız bir durum geçeceğini, bu olayın rüya sahibine ayrıca maddi keza de manevi kayıplar yaşatacağını, kişinin kendisini nazardan nedeniyle defalarca ağır hissedeceğini ama kendisine ardım eden biri bir uçtan bir uca bu kötü günlerini atlatacağını kötüye işaret eder Kişinin bu desteği ise yakınında yer alan insancıl ve kesintisiz dua eden biri vesilesi ile alacağını söylenti eder ve rüya sahibinin de dua etmesi gerektiğini, yoldan çıkmak üzere olduğunu bu nedenle de başına bu fena olayın geldiğini göze çarpan eden haberci bir rüyadır Rüyada topluluk tarafından alkışlanmak, rüya sahibinin şana, şöhrete kavuşacağını, hayırlı fırsatlar yakalayacağını, makamının yükseleceğini söylenti eder* Rüyada evlendiğini görebilen ve düğünde alkışlandığını görebilen kişiye hayatında koskocoman bir kapının açılacağını, eline çok büyük bir fırsatın geçeceğini, bu fırsat doğruca yaşadığı çevrenin fazla genişleyeceğini ve yeni insanlarla tanışacağını lakin bu insanların kendisine hayrı olmayacağını delalet eder Kişinin bu çevre yüzünden yoldan çıkacağını, günah işleyeceğini bu günahlarının da yakın zamanda akrabaları tarafından duyulacağını ve rüya sahibinin akrabaları kadar dışlanacağını ve bu yüzden de çok üzüleceğini göze çarpan eder Rüyada beğeni sesi dinlemek, rüyayı görebilen kişinin hayallerinin, arzularının gerçekleşmesine eksik bir zaman kaldığını kötüye işaret eder Rüya sahibinin bu zamana kadar çok emek verdiğine lakin bir türlü emeğinin karşılığını alamadığına, fazla gözyaşı döküp üzüldüğüne lakin bundan böyle tam aksine yüzünün güleceğine ve rahata kavuşacağına sinyâl eder Kişinin umutlarını değil etmemesini, hayal kurmaya ve emek etmeye devam etmesi gerektiğini, duaya ihtiyacı olduğunu da sinyâl eden bir haberci rüyadır Rüyada kendi isminin söylenerek alkışlandığını duymak, rüya sahibinin yüze gülücü ve samimiyetsiz tavırlar içinde olduğunu, bu yapmacıklığının da çevresi tarafından fark edildiğini, çevresinin kişinin aşırıya kaçan tavırlarından ve şımarıklıklarından rahatsız olduğunu işaret eder *Rüyada yürürken bir anda kalabalığın içinde kalıp kendisinin alkışlandığını gören kişinin, hiç hoşuna gitmeyen bir kalabalığa gireceğini, bu durumdan fazla memnun kalmayacağını fakat hatır için orada bulunacağını söylenti eder Fakat çok geçmeden bu toplulukta tanıştığı yeni bir insanla yolculuğa çıkacağını ve o yolculuktan sonradan da o kişi ile çok mutlu bir aşk yaşayacağını ve hatta ilerleyen zamanlarda evleneceğini kötüye işaret eder * Alkışlanmak rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki açıklama bölümümüzden yazabilirsiniz

Üst Alt