Son Konu

Sabahları Kan tükürüyorum..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Kbb uzmanına gittim tahlillerde akciger ya da kan da bir sorun cıkmadıBurnum sürekli kanıyor kanayınca da önlemek saatler alıyorSabahları agzımda kan tadı ile uyanıyorum,kan tükürüyorumKılcal damar catlaması olabilir diye burnumdaki kılcal damatrları nitrat ile yaktılar,lakin sabahleyin kan tükürmem devam ediyorBunun sebebi ne olabilirNe yapmalıyım? 27 nisan 2006

Asagıdaki mesajları okudum cok sevindim hepinize tek tek tesekkur ederim arkadaslar ilginiz icin!

Bu konuya mesaj yazıp o kan tadını unutturan bütün arkadaslara cok tesekkur ederim!
Nazar degmesin 3 haftadır burnum kanamıyorBurnumdaki iki deligin icindeki kılcal damarları nitrat denilen istikrarsız ile yaktıklarından beri durum iyi!(Gerci doktor bana nasıl demire yapılan bir kaynak cıkarsa kesin vakit sonradan,burnunda yine kanayıp o kabus gunlerine donceksin dedi )bazı sabahlar tükürükle beraber kan karısımı bir istikrarsız tukurmem devam ediyorDediginiz gibi dis uzmanına gitcem dis etiyle ilgili bir sorun var mı diye en kısa zamanda,ogretim gorevlisiyim inanın nefes bile alamıyorum
Burun kanaması inanın rezil bir koşul cunku bendeki 23 saat sürüyordu,düsünün derste,toplantıda,konferansta anlatılmayacak kadar rezil bir şartGözünüzün onunde oluk oluk kanOgrenciler gidici gibi bakmaya basladı bana!
KBB Doktoru bana kanama devam ederse ameliyattan bahsetti 1 saatlik lokal anastezi ameliyatıAma bu bile belirlenmiş cozum olmayabilir dedi kanama icinBu nasıl bir amaleiyat haberdar olan var mı?

diğer taraftan arkadaslar bu isin uzmanı oldum size de faydam dokunsunBurnunuz kanayınca kanayan deligi sümkürürken tuttugunuz gibi parmagınızla sımsıkı kapatcaksınız yaklasık 15 dakika (lakin cok sıkı) oturcaksınız ve basınızı azcık one dogru egeceksiniz!Bu cok faydalı oluyor!Bunun yanında limon ve sanki gıdalar kanı sıvılastırdıgı icin burun kanadıktan sonra katiyen alınmamalı kan su gibi akıyor burundan!Demli cay mesela iyi gelebiliyor

iliadin diye burun spreyi var normalde tıkanıklık acmak icin,lakin burun kanaması icinde kullanıyorum cantamda her an varCunku kılcal damarları buzusturucu etkisi var keza de cok!Bunun yanında sıcak dustan kacınma,kanama esnasında burun koklerine buz soguk su başvuru formu cok etkili oluyor(Burun kılcal damarları sogukta büzüsüyor)

Mecburen işin uzmanı olduksize faydam olduysa ne mutlu bana!

cunku sizin cok faydanız oldu! 7 Mayıs 2006

Üst Alt