Son Konu

Salma Hayek'ten estetik açıklaması geldi!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
salma_hayekten_estetik_aciklamasi_geldi_1576660224_5653.jpg

Estetik yaptırdığı tezleriyle günümüzde epeyce konuşulan 53 yaşındaki ünlü yıldız Salma Hayek'ten açıklama geldi.

Bir çok reklama kapak olan Hollywood yıldızı Salma Hayek, estetik yaptırıp yaptırmadığı ile alakalı sorulara karşılık verdi.  Entertainment Tonight'a verdiği röportajda yüzünün imgesinin büsbütün doğal olduğunu söyledi.

CY7Gc_1576660185_2399.jpg

Hayek,"Botoks yaptırmak istedim. Velev Botoks yaptıracağım için çok heyecanlıydım, zira bunu daha evvel hiç yaptırmamıştım. Ne olacağını görmek istedim. Lakin pratik sonrası yan tesirlerin geçmesi için kâfi vaktim olmadığı için vazgeçmek zorunda kaldım" açıklamasında bulundu.

APXe3_1576660306_4656.jpg

HAYRANLIK DUYULUYOR!

Başarılı oyuncu Salma Hayek, Meghan Markle’ın konuk editör olduğu Vogue mecmuasının kapak yüzü oldu. Mecmuada nokta alan fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak Meghan Markle ve Vogue mecmuasına teşekkür etti. Kendisine hayran olarak hatun seçilmesinden dolayı gurur duyduğunu lisana getiren Hayek, Meghan'a hayranlık duyduğunu da açıkladı.

HuWsK_1564469541_7157.jpg

Paylaştığı hesabında Hayek,“Sussex Düşesi ve İngiliz Vogue mecmuası tarafından Değişimin Güçleri isimli hususî sayıya seçilmiş olmaktan gurur duyuyorum. Hayran olduğum bir hatun tarafından hayran olunan bayanların arasına katılmak inanılmaz aşama ilham verici hissettiriyor” notunu düştü.

Üst Alt