Son Konu

Sanatçı Serdar Ortaç Ülke TV'de Emel Aktan'ın programına bağlandı!

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
nxyer_1589286012_5524.jpg

Ülke TV ekranlarında yayınlanan Önce Sağlık programına evinden bağlanan ünlü sanatçı Serdar Ortaç, koronavirüs nedeniyle vatandaşına sahip çıkmayan ülkeleri eleştirdi.

Ülke TV ekranlarında yayınlanan Önce Sağlık programına evinden bağlanan ünlü sanatçı Serdar Ortaç, koronavirüs nedeniyle evde geçirdiği günleri evinin alt katında bulunan stüdyosunda 15 şarkı yazarak değerlendirdiğini söyledi. 

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ KONSER VERECEK!

Serdar Ortaç katıldığı canlı yayında "çevre hastanelerde çalışan sağlıkçılara ücretsiz konser verme projem var" dedi. Yavuz Bingöl'ün de bu projeye destek vereceğini söyleyerek sözlerine devam eden Ortaç, "normal insanlarında konsere katılacak ve toplanan paralar sağlık çalışanlarına yardım olarak verilecek" diyerek fedakar sağlık çalışanlarını ödüllendirme arzusunda olduğunu aktardı.

BÖYLE MEDENİYET GÖRMEDİM

Ünlü sanatçı Serdar Ortaç yakın bir arkadaşının Miami'den Türkiye'ye virüs nedeniyle döndüğünü ve yurtta kaldığı dönemi canlı yayında anlattı. Yurt dışında koronavirüs nedeniyle vatandaşına sahip çıkmayan ülkeleri eleştiren Ortaç " Bunlar teknoloji devi ülkeler, ben böyle vatandaşına sahip çıkmayan medeniyet görmedim" dedi.

Üst Alt