Son Konu

Seda Sayan Yağmur Altında Eriyorum Şarkısının Sözleri Burada Melekler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Seda Sayan Yağmur Aşağıda Eriyorum Şarkısının Sözleri Burada Seda Sayan Yağmur Aşağıda Eriyorum Şarkı Sözleri Yağmur Aşağı Eriyorum Şarkısı Sözü Seda Sayan Yağmur Aşağı Eriyorum Şarkı Sözü Uzun bir süredir ortalarda görünmeyen şarkıcı Seda Sayan, bir ilke imza attı ve hiç te tarzı olmayan bir soundda rock soundunda bir şarkı seslendirdi Sayan'ın seslendirdiği Yağmur Aşağı Eriyorum şarkı sözü hemen sizlerle paylaşıyoruzsedasayanyagmuraltindaeriyorumsarkisininsozleriburadamelekler5c57a8358a7d2alt 1549248561 1549248561 sedasayanyagmuraltindaeriyorumsarkisininsozleriburadamelekler5c57a835bd672sedasayanyagmuraltindaeriyorumsarkisininsozleriburadamelekler5c57a835bd672sedasayanyagmuraltindaeriyorumsarkisininsozleriburadamelekler5c57a835bd672 Gittin diye kalbim şu anda katran karası Seninle yer gök aşk beyazıydı Yeeren gülleri gibi değil miydik biz? Şu Anda senden kalan sade hicran yarası Yeeren gülleri gibi değil miydik biz? Şu Anda senden kalan sade hicran yarası Hani ne oldu sonsuz ihtiraslı geceler Sen değil miydin katiyen bırakmam diyen? Eşyalar toplanmış, gözümde gölgeler Hiçbir işe yaramadı sadakat batmış sözler İşte yeniden yağmur aşağıda yürüyorum Yüzümdeki her damlaya sen diye seviniyorum Sen diğer kollarda aşkı ararken Ben yağmur aşağıda sana eriyorum İşte tekrar yağmur altında yürüyorum Yüzümdeki her damlaya sen diye seviniyorum Sen diğer kollarda aşkı ararken Ben yağmur altında sana eriyorum  

Üst Alt