Son Konu

Selin Şekerci, İbrahim Selim ile Aşk Yaşadığı İddialarını Doğrulayarak İlişkileri Hakkında İlk Kez Konuştu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-3238fb0c8dd76514c35e6b59a95dd815c7f380a3.jpg

Ortaya atılan savların akabinde hepimiz Selin Şekerci ve İbrahim Selim'in bağlantı yaşayıp yaşamadığını merak ediyorduk değil mi? Selin Şekerci'nin İbrahim Selim'in programına konuk olduğu kısımda ikisinin de gücü çok uyumluydu. Akabinde da beklenen münasebet açıklaması geldi...

Hoşlar hoşu Selin Şekerci'yi hepimiz yer aldığı projelerden çok uygun tanıyoruz.

'Melekler Korusun' dizisiyle hayatımıza giren oyuncu, bu vakte kadar birçok başarılı projede yar aldı.

Kendisi, usulü ve sempatikliğiyle de kalplerimizi çaldı...

Geçtiğimiz aylarda ise “İbrahim Selim ile Bu Gece” programında yaptığı samimi açıklamalarla kendisini daha yakından tanıma fırsatı bulduk.

Şekerci'nin, konuk olduğunu duyurduğu program için yaptığı paylaşımda ise açıklama kısmı dikkat çekmişti!

Bu kadar gülemezsiniz! Bize diyorum. Bi de özlemişiz de ha birbirimizi? @ibrahimselimUzun vakittir bu kadar eğlenmedim galiba hepsinden kıymetlisi hiç bu kadar kendim üzere olmamıştım sanırım, siz ne tatlı ekipsiniz!!! 

Geçtiğimiz günlerde de ikilinin alaka yaşamaya başladığı argüman edilmişti!

Beklenen açıklama ise Selin Şekerci'den geldi!

Şekerci, “Evet, haberler hakikat. Şu anda her şey çok hoş ve yolunda.” diyerek argümanları doğruladı.

E bize de mutluluklar dilemek düşüyor olağan ki...

Siz bu hususta ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Üst Alt