Son Konu

Seren Serengil ve Yaşar İpek boşandı! Serengil'den ilk açıklama... Seren Serengil kimdir?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
seren_serengil_ve_yasar_ipek_bosandi_serengilden_ilk_aciklama_seren_serengil_kimdir_1600411145_2068.jpg

Yaşar İpek'in sunucu Seren Serengil'e açtığı boşanma davasının ilk duruşması görülmüştü. Bazı nedenlerden dolayı boşanamayan çift dün boşandı. Yaşar İpek'ten boşanan Seren Serengil'den ilk açıklama geldi. Peki Seren Serengil kimdir? İşte sorunun cevabı:

Yaşar İpek ve Seren Serengil arasındaki boşanma davasının ilk duruşması mart ayında görülmüştü. Bugün saat 15.30'da Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'nde görülen davada mahkeme Serengil ile İpek'in boşanmalarına karar verdi. Anlaşmalı olarak boşanan Serengil ile İpek'in birbirlerinden herhangi bir şey talep etmedikleri öğrenildi.

SEREN SERENGİL'DEN İLK PAYLAŞIM

mLZZB_1600410630_8164.jpg

Boşanmanın ardından Seren Serengil Instagram hesabından ilk paylaşımını yaptı. Serengil, köpekleriyle paylaştığı kareye "Yola çocuklarımla devam... Hayırlısı olsun" notunu düştü.

BOŞANAMAMIŞLARDI!

Şarkıcı Yaşar İpek’in özel hayatını anlattığı iddiasıyla Seren Serengil’e açtığı boşanma davasının ilk duruşması İstanbul Aile Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya şarkıcı Yaşar İpek, sunucu Seren Serengil ve tarafların avukatları katıldı. Dava dosyasında gizlilik kararı bulunan ve yaklaşık 2 saat süren duruşmanın ardından, taraflar duruşma salonundan çıktı.

vI8bL_1584167013_3266.jpg

Basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan şarkıcı Yaşar İpek, açıklama yapmak istemediğini söyledi. Seren Serengil de duruşma çıkışı gazetecilere, ”Arkadaşlar dava dosyasında gizlilik kararı ve yayın yasağı var. O yüzden açıklama yapmam yasak” ifadelerini kullandı.

pmNQG_1584166994_1891.jpg

SEREN SERENGİL KİMDİR?

Türk sunucu, şarkıcı ve oyuncu olan Seren Serengil, 6 Nisan 1971 doğumlu. Oyuncu Öztürk Serengil'in kızı olan Seren Serengil, Şişli, İstanbul’da doğmuştur. Şarkıcı ve oyunculuk yapmaktadır. İlk olarak 1977 yılında “Sarhoş” filminde çocuk oyuncu olarak babası Öztürk Serengil ile birlikte oynayan Serengil, profesyonel oyunculuk kariyerine başladığı 1990 yılında, Mehmet Aslantuğ ile rol aldığı Başka Olur Ağaların Düğünü dizisinin yanı sıra Hakan Ural ile birlikte rol aldığı Alev Gibi Bir Kız filmiyle çıkış yaptı. İlk albümünü “Ayrıldık” 1991’de piyasaya çıkaran Serengil sonrasında birçok şarkıyla müzik kariyerinde ilerlemiştir. 

EN SON ELAZIĞ'A YARDIMA GİTMİŞTİ!

6.8 ile sallanan Elazığ depreminin ardından birçok sanatçıdan destek gelmişti. Seren Serengil'de Elazığ'a giderek oradan fotoğraf yayınladı.  Sosyal medya hesabında küçük bir çocuğu severken çekilen fotoğrafını "Merhaba Elazığ, ben geldim. Hayat böyle bir şey. Acılar, kayıplar, üzüntüler yollarımızı kesiştiriyor. Bende eksik olan sende, sende eksik olan bendeyse birbirimizi tamamlayacağız. tamamladıkça yaralarımızı saracağız." notuyla paylaştı.

e0ECP_1580192009_6073.jpeg

Seren Serengil'in mesajındaki "Bende eksik olan sende, sende eksik olan bendeyse birbirimizi tamamlayacağız" cümlesi dikkat çekti.

Alkışlar ve dualar takipçilerinden bolca mesaj alan Serengil'e geldi:

- Allah razı olsun senden Seren.

- Harikasınız helal olsun size.

- Allah senden razı olsun yüreği güzel insan.

- Siz koca yürekli bir insansınız.

- Çok etkilendim

ELAZIĞ'A GİDİYORUM DEMİŞTİ!

Seren Serengil, YouTube'daki partneri Dr. Ali Şahan ile Elazığ Valiliği'nin belirlediği iki aileye 15.000 TL’lik yardım yapacak. Seren Serengil göçük altından çıkarılan 2,5 yaşındaki Yüsra ve annesi için ev tutabileceğini, isterlerse beyaz eşyalarına kadar da alacağını açıkladı. Göçük altında kalan veya aç kalan sokak hayvanlarını da unutmayan Serengil 500 kilogram mama yardımında bulunacak.

mvYjY_1580106080_9261.jpg

Üst Alt