Son Konu

sevdigim kız mı?beni seven kız mı?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaslar oncelikle merhabasize bir kac tane sorum olucak

1)okullar basladıgında(lise 1 e gidiyorum)once beni yanlıs servise bindirdilerertesi gun dogru servise bindim ve o kızı ilk orda gordumbu yasta aska inanmam fakat gercekten cok hoslandimsonradan yanına oturiim dedim lakin lise 2 lerden biri benden once davranmısanlıyacagınız ise 10erken basladımbunlar bir hafta birlikte oturdular ama(bayanlar sizden ozur diliyorum) cocuk pek cok yavşadıki kıza
annatamamtabi bu vesileyle kız arada benimle muhabbet fln de ediosonra bu cocuk kızı opunce tahminimce bu bardagi tasıran son damla oldu ve bidaha onunla oturmadiertesi gun sabah servis bombos olmasına ragmen kız yanıma oturduilk basta ben bunları sevgili zannediyodum ve o yuzden kıza hic pas vermedim lakin 3günün sonunda sevgili olmadıklarını anlayınca muhabbete basladımbirincil gün serviste 45dk her tarafında muhabbet ettikanlıyacagınız utangac degilimfakat bu zamana dek okulda benimle hic muhabbet etmioduertesi gun yine baya muhabbet ettik ve bu sefer okulda bana el fln sallamaya basladısonraki hafta beraber telefondan muzik dinelemeye basladik ve muhabbete dvm ettikbu arada bir gün yanıma oturmadıcunku servis degismis ve ben igrenc yere oturmustumbu yuzden benden ozur diledi

natürel sırası gelmişken ben gecen senede aynı okulun ilköğretim bölümünde oldugum icin baya bi ortamım vardıbu kızın yanı sıra baska kızlarlada etraf kurdum ve bir zaman sonra bu kızlar pesimizden ayrılmaz oldular

notlarzel lisede okuyoruzservisteki kız cok zengin lakin bizim de durumumuz hic kötü sayılmaz(babam sağolsun)yani eger cıkarsak maddiyat yonunden bıkkınlık yokbazı arkadaslar calıskanlık kızları ceker demıs :ben de baya zekiyimAyrıca bu kız surekli tenefüslerde baska erkeklerle dolasıoen son sevgilisinde ayrılmıstıins yeni sevgili yapmamıstır wallabide bu kız okulun en populer kızı

simdi sizce bu kız bana karsı biseler hissedio mu?yoksa beni arkadas olarak mı goruo veya benimle oynuomu?fikirleriniz neler?ve bi insan sevmedigi bi kızla cıksa daha sonra onu sevme ihtimali varmı?

Üst Alt