Son Konu

Sevdiğim kızı baştan buldum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
25 yıl önce bi kızla tanışmıştım Güzeldi yani hoşlandım fakat hiç belirlenmiş etmedim Beraber takıldık ettik ve benim askere gitme vaktim geldi:S Neyse Askerdeykende telefonla falan görüşmeye devam ettik Aradan 4 ay falan geçti ve bi baktım aradığınız numara kullanılmıyor diyor telefon Face ye baktım arkadaşlistemde pek birisi kalmamış Beynimden vurulmuşa döndüm Bide askerde olunca daha güç oluyor Sevdiğini itiraf edemesen bile sesini duymak falan yetiyordu Her neyse Askerliğimi 2019 ağustos ta bitirdim ve arada google da falan kişi bulgu sayfalarında arıyordum bu kızı ama bulamıyordum Belliki face falan filan kullanmıyor Neyse 3 gün önce tekrar bi bakıyım dedım ve bi baktım şansıma onun facesi Ekliyim mi eklemeyeyim mi diye yarım saat falan düşündüm Kabul etmez diye ama belkide eder dedim ve ricası gönderdim Hemencecik kabul etti İşte konuşmaya başladığımız gibi numarasını verdi aradım telefondan görüştük Ben Askerdeyken evlendiğini ve boşandığını falan söyledi Bende avunma sözleriyle falan moralını duzeltmeye çaliştım Baya bi konyştuktan daha sonra bana beni sevmişmiydin diye sordu hakkımı yediğini düşündüğünü falan söyledi Ben bağlı derhal evet diyemedim ama en sonunda evet sevmiştim diyince ağlamaya falan başladı Beyler sizce ne yapmalıyım sevmiştim sahiden ama hemen aramızda mesafe var bambaşka şehirlerde oturuyoruz

Üst Alt