Son Konu

Sevdiğimin bana karşısında tavrı birdenbire değişti

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Geçenlerde bir konu açmıştım hedeflerimle ilgili

20 Eylül 2010 tarihinden beri bir kıza aşığım Ona B diyelim Onun için çoğu şey yaptım Kilolarımdan kurtuldum, Adana'nın sıcak yazında onu görmek için
her zaman onu mektep açık havada yalnızca bir defa gördüğüm yerde gezdim Defalarca
konuşmak istedim lakin her zaman reddetti Ona 2 Haziran 2019'de seni seviyorum dedim Bu kızla kesintisiz bakıştık şimdiye kadar Ama benim hiç sevgilim olmadı Kimseyle çıkmamış ve çıkmazmış Bu huyunu sevdim sahiden

Bir müddet sonradan bana aşık bir kız vardı Ona da x diyelim Herkes onu sevgilim
sanıyordu lakin ben yalnızca o kıza aramızda birşey olmayacağını söylemiştim İki
gün o kızla üzülmemesi için konuştuk teneffüslerde X'e karşısında hiçbir şey
hissetmiyordum Benim B'yi sevdiğimi biliyordu B x i benim sevgilim sandı ve
kıskandı Ben ve x yanımdan geçerken B bana söz attı bağırarak B benim
yüzümden üzgündü, yüzünden anlamıştım Bu yüzden x e onunla artık arkadaşlığımı ayrıntılarıyla kestim B'ye ben o okul nöbetçisiyken mektup yazdım ve kitabının arasına koydum
Okuduğu belliydi ve bana o gün gülümseyerek bakıyordu B benden okulun ikinci dönemi kaçıyordu Beni uzak izliyordu, görüyordum Ben
de onu görür görmez sinirleniyormuş gibi yapıp çabucak oradan uzaklaşıyordum Geçen
çarşamba günü sınıftakilerle tartıştım ve teneffüste onu gördüm Arkadaşları birşey
söyledi ve B bana baktı daha sonra onun yanına gittim Bakar mısın dedim
duymazdan geldi ve kolundan tuttum tutarak bana bakmasını söyledim Defol git
dedi ve o lahza koştum ve duvarı yumrukladım sinirden Ardındaki kalbim kırıldığı için ağlamaya başladım Beni teselli etmeye çalışanlar vardı ve o esnada birinin ağlıyor
dediğini duydum Kafamı çevirdiğimde B'nin arkadaşları sersemlemiş baş döndürücü bana
bakıyordu ve B orada yoktu Beni avuntu eden arkadaşlarımdan biri bana B ile
konuşacağını söyledi Dün öğrendim arkadaşım B ile konuşmuş ve Konuşurum fakat beni sıkıyor ve
benden kaçıyordemiş Dün B her fırsatta gözlerimin içine bakıyordu Öğretmenle
konuşurken başka öğretmenin yanında gitti ve birkaç defa gözlerimin içine baktı

Diğer zamanlarda da gözlerime bakıyordu Duygularım ortak olabilir mi? Benimle yaşıt ablası var ve B benden bir yaş
minik Ablası diğer okulda ve beni araştırıyormuş, B ablasına beni anlatıyormuş
Ablası günlüklerime varmak istiyormuş fakat ben öğrenince kendim verdim Onu
sevdiğimi bilerek gözlerime bakıyor fakat niçin benimle konuşmaktan kaçıyordu
anlamıyordum

B yi seviyorum ve x i le sevgili olmadım bunu B de biliyor Son olaylardan sonra benimle bakışıyor Kimseyle çıkmamış feminist kız aniden değişti Beni seviyor mu anlamadım

Üst Alt