Son Konu

Sevgili Adayına Yapılabilecek En Güzel Sürpriz Nedir?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar uzatmadan derhal konuya dinmek istiyorum Benim takriben 20 gündür konuştuğum bir kız var Daha önce birbirimizi görmüşlüğümüz var Kız ile dün akşam büyük bi tartıştık ve bugün attığım günaydın mesajına deha yanıt vermedi Ben bostancı sahil tarafında oturuyorum Sahildeyken kızın Ecdat sahilde bi cafe de yaptığı yer bildirimi geldi telefonuma Bende yakın arkadaşımla sahilde oturmuş dertleşiyordum bu konu hakkında Daha Sonra arkadaşım kalk Atalar sahile bildirim yaptığı cafeye gidelim dedi Bende kalktım hemen, minibüs ile falan gideceğiz sanıyorum Başladık yürümeye derken Küçükyalı sahile geldik takriben bi 1520 dk yürüdük hala minibüse binmedik Arkadaşıma sordum yürüye yürüye gidicez delilik yapıcaz dedi güldü (Bizim böyle aptallıklarımız vardır ) Başladık yürümeye ve yaklaşık 1 saat 25 dk civarında Bostancı sahilden Soy sahile gittik dinlene dinlene Cafeye girdik ama kızlar kalkmışlardı ve bizde yorulduğumuzla kaldık Kaç defa aradım telefonu açması için açmadı daha sonra ben buna onun için kaç saattir yürüdüğümü söylediğim bi mesaj yazdım Konuştuk daha sonra bana sinirli olduğu için bütün gün yazmadığını söyledi Hem yarın Rusyaya gidiyor 5 günlüğüne Bende gelince ona bi sürpriz yapacağımı söyledim keza sinirinin geçmesi için hemde affetmesi için Daha demin birlikte değiliz lakin olmamız için ilk adımı atmam gerekli bundan böyle Bende o Rusya'dan gelene değin 5 gün içerisinde orta düzeyde bi sürpriz hazırlamayı düşünüyorum Aklımda şuan sadece tisört bastırıp üstünde güzel bi yazı ve önerge olucak Ama sizdende fikirlerini bekliyorum (Orjinal görüşler olursa sevinirim, çoktan teşekkürler)

Üst Alt