Son Konu

Sevgilim benden ayrilma istiyor, ne yapmalayim ac il yardim!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selam arkadaslar, kiz arkadasimla yaklasik 6 ay once cikmaya baskaladik Ilk 3 ay gercekten cok buyuk ask yasadik, ben ona oda bana asikti, mumkunse her dakikamizi beraber gecirirsidk, oda bende ilk kez bu değin buyuk bir ask yasadigimiz konusruduk

sonradan o yurtdisina okumaya gitti, ne olduysa ondan sonradan oldu Yaklasik 1 ay daha sonra eskisi gibi benle ilgilenmemeye basladi Bir kac defa tartışma ettik, ben rest cektim, eger sen boyle telefononu acmama, benle zıt konusmak gibi seyler yapacaksam, ben bu iliskiyi yurutmem dedim ve o restimi gordu, ve sürdürmek istedigini soyledi sonra 2 kere yanina gittim, yine beraberdik fakat farketimki bana mutlaka evigisi olsada o eski buyuk ask yoktu acikcasi bende birazcık ustune gittim Yaklasik 2 aydir boyle devam ediyordu, taki gecen hafta telelfonalarima cikmadi, bende ayrildigimizi soyleyen sert bir mesaj yazdim, daha sonra bu hafta turkiyeye gelecegini ve benim icin problem olmazsa gorsumek istedigini bazi seyleri konusmak istedigini soyledi, fakat oda ayrildigimizi ima ettti fakat genede gorsumek istedigini soyledi Bende acikcasi sonra zaten bana sevigisi kaybetmis bir kiza bagirip cogirarak tamamen iliskimi keserek onu dahada sogutacagimi dusundum Cunuku yazdigim ilk 2 ayrilik mesaji cok sertti ve resmi olarak cevap bile vermedi Dun bana mesaj atmis yarin gelecegini, beni ne olursa olsun daima dusundugunu ama dostca ayrilmamiz gerektigini konusamamiz gerektigini soyledi, detaylari bulusunca anlayacagim

orada yakin bir erkek arkadasi vardi, onu arkadas olarak cok sevdigini vs bana her zaman soyluyordu lakin şüphesiz hic bir alakalarinin olmadigini soyluyordu bunu kendi kendine anlatti ben hic bir sey sormadim, onunla bir alakasi olabilecegini dusunuyorum

onu hala cok seviyorum, su anda resmen aci cekiyorum ne yapmalayim, hic umursamiyorum gibimi davranmaliyim? kizin icinde hala mutlaka biseyler oldugunu biliyorum, zaten beni sevdigi icin son 2 ay bende ayrilamadi lakin beni ayrilmaya itekledi yorumlarini bekliyorum ben bu kizi geri dondurmeliyim

Üst Alt