Son Konu

Sevgilim Olsun İstiyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba yaş 18 takriben 1 yıldır sevgilim değil ve artık sevgilim olsun istiyorum arkadaşlarım hep kızlarla felan zaten kız ortamım yok neyse benim bu kızlara yazamama ve açılamama problemim kafamda kurduğum problemlerle oldu büyük fırsatlar kaçırdım hani benden açılmamı bekleyen kızlar vardı fakat o kafamdaki problemden dolayı kaçırdım problemim şu insanları tatmin çabam var karşımdaki iyi olsun ve hani hoşnut olsun benden istiyorum diğer problemler ise işte kıza yazdım örneğin konuştuk felan kızı sıkarmıyım nasıl konuşurum kendime bağlarım bu problem oluyo ilk olarak ve sonradında nereye götürücem işte nasıl gün geçiricem sıkılır mı kız bende memnun olur mu bakın yine benzer sorun benzer şey ve işte tekrar tekrar dışarda mı buluşucam falan felan kafamda hep kuruyorum hani kıza yeter miyim işte bundan böyle o kadar bi ülkü geldim fakat yeni tanıştığım her kızın bana yazdığını düşünmeye başladım böylece abuk subuk bi kafadayım bundan böyle cidden bıktım hani bu problemleri geçirmek istiyorum ve sosyal hayatım var ama hani kötü etkilenmeye başladım bu işten artık fırsat kaçırmak istemiyorum ne yapabilirim cidden yardıma ihtiyacım var lütfen önemli önemli kıymetli fikirleriniz gerekli teşekkürler

Üst Alt