Son Konu

Sevgilimi önemsiyorum lakin o beni önemsemiyor?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Uzun bir vakit sonradan her tarafta karşınızdayım forumdaşlarımKonuya giriyorum:

Son zamanlarda artı defa ayrıldık barıştıkAyrılma sebebi kardeşim dediği birisiyle fazla dostça konuşmasıydıBen ayrıldım çok yalvardı cilalı kabul ettimUmursamaz çünkü mesela baya bir süre ayrızıyız yarın buluşacaktık işim çıktı dediBir de ay dönümüydüBazen fazla soğukÖzel şeylerini benle paylaşmaz fakat benim paylaşmamı isterBen onu merak ediyorum çoğu konuda o ise sadece bazılarındaBenimle gelecek düşündüğünü filan söylüyor fakat lafta yalnızca

Mesela evvelden benim yaptığım süprizlere oy canım bitanem filan derdi bugün iyiymiş dedi sadeceBozuntuya vermedim

İlgimi filan azıcık çekmeye çalıştım azıcık düzeliyor gibi oluyor yani niye soğuksun niçin yanıt vermiyorsun vs diyor sonra yine aynıHem düzeliyor gibi olması da kısa sürüyorYarın buluşucaz işim çıktı dediO değin zamandır görmüyorum onu

Ben şöyle düşünüyorum bundan böyle ya ben bu kızla günübirlik yaşayım gitsinİnanın böyle dikkate almak fazla hatalı lakin eğer hayaller kurarsam planlar yaparsam sevgilim üzerinde şuanki davranışlarını takviye göstererek beni istemeyeceğini söyleyebilirimGerçi benimle ilgili hayallerini anlatıyor fakat ya bilmiyorumBazen kendime soruyorum ben nasıl erkeğim hayatım bir kıza mı tabi filan

Anlamıyorum ya ne yapmam gerekli ?

Üst Alt