Son Konu

Sevgiliye Yazılacak Aşk Sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sevgiliye Yazılacak Kısa Aşk Sozler i

Sevgiliye yazılacak en guzel Aşk sozleri hazırladım hepsi cok guzel ve sadece sevgilinize ozel Aşk sozleri sizlerle olacakSevgiliye yazılmış en guzel etkileyici ve anlamlı sozlerden oluşan sevgili icin yazılmış sozler

Gokyuzunden Bir Yıldız Sec Bu Gece Gozlerin Gibi Parlak Ve İşıl İşıl Olsun Benim Icinde Bir Yıldız Sec Parlak Olmasına Gerek Yok Sana Yakın Olsun Yeter

Sevgimi bir yerde gokyuzune yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gozyaşı olup yağdım, Sıcak gunlere inat, Yağmurun gozyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile…

Yureğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk guluşu ozledi gozlerim, Ve sen hangi alemde hangi duşlerde isen gel, Cunku guluşunu cok ozledim…

Kimine gore ateştim cayır cayır yanan, Kimine gore bir yıldız hep parlayan, Kimi ciceğe benzetirdi hic solmayan, Ama ben senin icin su olmak isterdim hep muhtac olunan

Sevgilim Kalbim Aşkımızı unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parcalayacak kadar asildir

Sana gulum diyorum gulu sevdiğim icin Gule benzetmiyorum cabuk solduğu icin

Kul olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akarmı, bu gozler seni sevmiş başkasına bakarmı Sana Aşığım birtanem

Boş hayaller kurdum inandım sana, mutluluk yerine dert verdin bana Sevgilim

Sana her şeyimi veririm diyemem cunku her şeyim sensin Aşkım

Guneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey gorursen bil ki o senin icin yanan kalbimdir Sevgilim

Aşkım Seni severim, seni seveni de severim ama seni benden cok seveni Asla

Belki de aşk asla kullanılmamalıydı cumle icinde, zaten bir daha gonul koymak mı sendne başkasını sevmekmi asla Aşkım

Usul usul gir yureğime, kalbim bağrım catlasın! Aşk bazen yeni cıkan bir filmin fragmanı gibidir

Gorebileceğin tum guzellikler yalnızca tanıtımda verilir

Bana buyuk bir şaka yap gulum! Kaldır gecenin lacivert perdesini gulumseyen gozlerinle Yarına cıkart beni ne olur

Sabahları seninle dogar icimdeki guneşin,gulucuklerinle sıcaklıgımı arttırır ve batmazcasına daha cok ısınırım…Kaynagı sevgi olan ne batar ki hayatta ?

Sana oyle muhtacım ki, telefondaki sesine, erkeğim diyen diline, seni seviyorum diyen kalbine Sana oyle muhtacım ki o ufacık ellerine bana oyle bakan, dokunmaya kıyamadığım tenine…

Yurekten akan sozler yureğe akar Ağızdan cıkan sozler ise bir kulaktan girer bir kulaktan cıkar

Üst Alt