Son Konu

seviyor mu sevmiyor mu kesin olmayan mı . hiç anlamıyorum bu konudan. destek edin lütfen.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar sorunum şusevdiğim kıza sordum seni sevenleri bana söylermisin diye ( fakat hertürlü sevenleri dost aşk vs ) işte 4 birey saydıbenim ismim de içindeydi diğer 3 kişinin ne olarak sevdiğini sordum 3 üde kardeş olarak seviyorlar ve bende onlara karş kardeş duyguları hissediyorum dedipeki bana karşısında ne duyguları hissediyorsun dedim sen farklısın dedibende nasıl öbür ama açıkla lütfen dedim yanıt vermedi ya nasıl farklı söylesene nolcak sevgi olarak mı arkadaş olarak mı ne olarak dedim sevgi olarak arkadaş olarak arkadaş olarakdedi ben diyorum 3 ü birlikte nasıl oluyo diyorum hepsini kapsıyon işte anlasana dediama seven bi birey dost ve arkadaş olarak nasıl sevsinayrıca ona geçenlerde sormuştum beni sevdiğini varsayım ederek beni ileriki yıllarda bırakıp gidersen ben nolurum falan diye demişti oysa bırakmam değişceğini sanmıyorum dedi lakin ben genede açıkça söylememesine alt olarak sevmediğini düşünüyorumlütfen sizde takviye edin ne olduğunu anlamama lütfen şimdiden teşekkürler

Üst Alt