Son Konu

Seviyorum fakat açılamıyorum.Ayrıca o beni seviyormu?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selam arkadaşlar 8 sınıftayım Arkadaşlarım defalarca kızlarla ilgilenir ve onlarla çıkarken(ama kendimce fazla hatalı bir sözcük) ben oynadığım oyunların da etkisi ile içime kapanmıştım Herkesin bir arkadaşı vardı Bu oyunları bırakmamın ardındaki bu yıl okulumuza yeni gelen bir kız beni harika etkiledi Birincil gün uzun uzun bakıştık Arkadaşça bir arkadaşlığımız oluştu(Herşeyi paylaşmazdık fakat bana güvenir ve birşey olursa arkama sığınırdı)Ben bu kıza aşık oldum Lakin bunu bir türlü söyleyemiyorum çünkü onu kaybetmekden korkuyorum Bu olay okulda duyulursa o kadar de iyi karşılanmaz çünkü daha önce hiç böyle işlere girmedim Silmeyi denedim fakat yapamıyorum tutuldum bir kere Yardım ederseniz sevinirim(Derslerine
bak yaşın minik gibisinden yorumlar yapmayın lütfen Derslerim gayet iyi Ayrıca gönül bu kime ne süre vurulacağı muhakkak olmuyor) Bir diğer sorun ise onun dersleri fena, benimkiler ise iyi Yani aynı lisede olma ihtimalimiz hemen hemen imkansız Ders arasında ara sıra bana bakarken onu yakalıyorum Onu başka biri ile görürsem(Biraz arkadaşça konuşurken vs) sinir krizleri geçiriyorumŞimdiden teşekkür ederim

Üst Alt